1530 (1230) 2023-03-17 - 2023-03-23

Konsultacje z doradcą zawodowym dla uczniów

Od marca ruszyły zapisy na bezpłatne konsultacje indywidualne z doradcami zawodowymi, którzy pomogą w wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Program skierowany do uczniów klas VII lub VIII szkoły podstawowej.
Ruszyła 3. edycja projektu „Na fali dobrych wyborów zawodowo-edukacyjnych”. Program doradztwa dla ucznia obejmuje spotkanie indywidualne z doradcą zawodowym, który m.in. dokona badania predyspozycji zawodowych, pomoże zdiagnozować jego zainteresowania, mocne strony oraz potencjał edukacyjno-zawodowy, przekaże informacje o ofercie kształcenia w szkołach programowo wyższych. Wesprze ucznia w projektowaniu własnych rozwiązań edukacyjnych i zawodowych.
Aby wziąć udział w konsultacjach należy wypełnić i wysłać formularz do 30 maja lub do wyczerpania limitu miejsc, który dostępny jest na stronie:
https://forms.gle/7VtaQLXhYyqicdoS6.
Projekt „Na fali dobrych wyborów zawodowo-edukacyjnych” jest przedsięwzięciem finansowanym ze środków Urzędu Miasta w ramach zadań publicznych. Konsultacje z doradcami zawodowymi prowadzi Fundacja Studentów i Absolwentów Uczelni Wyższych – Pomeranian Student’s Coalition, a nad realizacją całości projektu czuwa Wydział Edukacji.

ikona