1530 (1230) 2023-03-17 - 2023-03-23

Pokaż piękno Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego

Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych zachęca wszystkich filmowców-amatorów do wzięcia udziału w konkursie.


Organizatorzy czekają na krótkie wideo, a dokładniej: maksymalnie 5-minutowy reportaż filmowy lub krótszy, maksymalnie minutowej tzw. rolki (krótsza forma znana z mediów społecznościowych, Facebooka, Instagrama lub TikToka). Warunek jest jeden: przygotowany materiał musi ukazywać piękno krajobrazu i przyrody, którą możemy znaleźć w lokalnym Trójmiejskim Parku Krajobrazowym.
W przypadku kategorii „reportaż” organizatorzy czekają na zgłoszenia od uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz rodzin (zgodnie z regulaminem rodzina musi mieszkać na terenie TPK i jej skład musi wchodzić dziecko). Kategoria „rolka” jest za to bardziej uniwersalna.
Komisja, która będzie oceniać filmy przyjrzy się ich wartości merytorycznej, ale dodatkowe punkty trafią na konto tych, które są też zrealizowane na wysokim poziomie artystycznym lub poprawnie pod względem technicznym.
Najlepsi otrzymają nagrody rzeczowe na etapie wojewódzkim (akcesoria i sprzęt turystyczny), ale to także równoznaczne z przejście do etapu krajowy. W nim amatorzy filmowania z całej Polski będą pokazywali także inne parki krajobrazowe ze swojej okolicy, więc przed reprezentantami Pomorza niemałe wyzwanie.
Zgłoszenia można wysyłać do 15 maja do godz. 16.00 na adres email:
konkurs@pomorskieparki.pl.
Regulamin konkursu:
https://tpkgdansk.pl/aktualnosci-2/ext-8-konkurs-filmowy.

  • ikonaOpublikowano: 16.03.2023 09:39
  • ikona

    Autor: Dominika Sobiech (d.sobiech@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 22.03.2023 09:24
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona