Nocny Bieg Świętojański – zmiany w organizacji ruchu (21-22.06.2024)
1530 (1230) 2023-03-17 - 2023-03-23

Rozlicz PIT w Gdyni i wygraj

Chcesz, aby nasze miasto się rozwijało i było jeszcze lepszym miejscem do życia? Rozlicz swój PIT w Gdyni! To inwestycja, na której skorzystają wszyscy. Ponadto każdy, kto rozliczy podatek dochodowy za 2022 rok w Gdyni, ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Wystartowała loteria, którą miasto organizuje już po raz szósty.


Rozliczanie podatku dochodowego w Gdyni to nie tylko mądry krok, ale także inwestycja w miasto i jego mieszkańców. Mieszkańcy mają realny wpływ na rozwój miejsca, w którym żyją. I to każdego roku – rozliczając PIT w Gdyni. To sposób na wspólne budowanie przyszłości miasta. Dzięki temu samorząd może zapewnić dobre warunki do mieszkania, edukacji, pracy i wypoczynku, a także inwestować m.in. w nowoczesny transport, oświatę, kulturę, sport, infrastrukturę czy ochronę zdrowia.
W tegorocznej edycji loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” do wygrania są:
  • trzy nagrody finansowe o wartości 10 tysięcy złotych,
  • trzy rowery miejskie Baltica Gdynia,
  • pięć czterodniowych karnetów na Open’er Festival 2023,
  • pięć zestawów wakacyjnych „I love Gdynia” (każdy składa się z leżaka, torby na zamek, czapki z daszkiem, butelki i ręcznika plażowego).
Loteria jest skierowana do pełnoletnich mieszkańców, którzy rozliczyli podatek dochodowy za 2022 rok w jednym z dwóch gdyńskich urzędów skarbowych (osobiście lub przez internet) i wskazali w deklaracji Gdynię jako miejsce zamieszkania. Co ważne, nie trzeba być tu zameldowanym.
Aby zgłosić się do udziału loterii, wystarczy wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej www.pitwgdyni.pl. Trzeba w nim podać swoje dane osobowe oraz informację, gdzie został złożony PIT.
Rejestracja uczestników potrwa do 14 maja. Regulamin oraz szczegóły na stronie www.pitwgdyni.pl.
Pytania dotyczące loterii należy kierować na adres e-mail:
info@pitwgdyni.pl.

  • ikonaOpublikowano: 16.03.2023 10:05
  • ikona

    Autor: Dominika Sobiech (d.sobiech@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 22.03.2023 09:30
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona