Uwaga! Od 10 do 15 czerwca nastąpi przerwa w dostawie ciepła na potrzeby ciepłej wody do 6 dzielnic Gdyni. Szczegóły w komunikacie.
730 (339) 2005-11-09 - 2005-11-15

„Dzień Otwarty” w super – laboratorium

18 listopada 2005 roku w Laboratorium Biotechnologii i Ochrony Środowiska Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego odbędzie się Dzień Otwarty dla wszystkich osób zainteresowanych działalnością, sprzętem i możliwościami nowoczesnego laboratorium.
Laboratorium PPNT funkcjonuje od początku 2005 roku. Jest wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt badawczy, dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. W ramach Dnia Otwartego, będzie można obejrzeć m.in. pracownię rozmnażania roślin in vitro, pracownię mikroskopową, badań środowiskowych, analizy DNA.
Laboratorium PPNT stanowi element Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni dla wspierania firm prowadzących działalność naukowo-badawczą, związanych z biotechnologią, ochroną środowiska, chemią i dziedzinami pokrewnymi. Firmy i osoby mogą korzystać z nowoczesnego sprzętu i zaplecza oraz pomocy wykwalifikowanej kadry.
Pomorski Park Naukowo – Technologiczny jest specjalnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej i badawczej. Można założyć tutaj własną firmę i realizować swoje pomysły. Dzień otwarty Laboratorium PPNT, 18.11.2005, godz. 12.00-18.00, Gdynia,
al. Zwycięstwa 96/98, II piętro, klatka B

ikona