786 (395) 2007-01-05 - 2007-01-11

14 stycznia znów zagra Orkiestra!!!

Już po raz 15. stroi instrumenty Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zebrane pieniądze przeznaczone będą na ratowanie życia dzieci poszkodowanych w wypadkach i na naukę udzielania pierwszej pomocy.
W finał 14 stycznia br. jak zwykle aktywnie włączą się gdynianie. W mieście będzie grało 8 sztabów orkiestrowych. Główny tradycyjnie znajdować się będzie w Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza, gdzie wystąpi m.in. zespół „No Limits”, a o godz. 18.00 odbędzie się Wielka Licytacja prowadzona przez Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka. Dodajmy, że mamy już zgromadzone ciekawe dary, m.in. 2 osobowy karnet - komplet koszulka+bluza+siatka – na Heineken Open’er Festiwal, karnet na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, zaproszenie do Teatru Muzycznego na koncert Grzegorza Turnaua, maskotki od Coca Coli, romantyczny weekend w Willi Lubicz w Gdyni Orłowie, zaproszenie na koncert zespołu „Strachy na Lachy” do Klubu Muzycznego Ucho, niespodzianka od Sławomira Kitowskiego, gitara od Salonu Muzycznego Interton oraz wejściówki do Aqua Parku.
Zachęcamy wszystkich do składania darów na licytację 15 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!! (dary można do przynosić do Sylwii Marzec w Teatrze Miejskim). Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zebraliśmy w Gdyni 387 tys. złotych, a na ulicach miasta kwestowało 1200 wolontariuszy. W przyszłym „Ratuszu” szczegółowy program gdyńskiego finału WOŚP.

  • ikonaOpublikowano: 04.01.2007 00:00
  • ikona

    Autor: Aleksandra Krzymińska

ikona