857 (456) 2008-06-13 - 2008-06-19

Medale dla małżeństw

W poniedziałek, 16 czerwca 2008 roku i w środę 18 czerwca 2008 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego odbędzie się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. Przyznaje je Prezydent RP. Pary przeżyły ze sobą 50 lat.
Oto jubilaci
- 16 czerwca:
Godz. 13.00 - Irena i Włodzimierz Odebralscy, Czesława i Zenon Kocińscy, Janina i Marian Mateccy, Wanda i Bonifacy Biadała, Barbara i Florian Mazurkiewicz, Emilia i Ryszard Achramowiczowie, Urszula i Józef Niezgoda, Maria i Franciszek Rudnik, Anna i Ryszard Orzechowscy, Łucja i Jan Subczyńscy,
Godz. 15.00 - Teresa i Józef Parafian, Jadwiga i Stefan Sondej, Urszula i Eugeniusz Piotrowiczowie, Irena i Wacław Surdel, Leokadia i Tadeusz Kuźminscy, Hieronima i Jan Bonieccy, Teresa i Jan Filipiak, Janina i Stanisław Matuszakowie, Irmina i Henryk Dondela, Jadwiga i Władysław Wolf.
- 18 czerwca:
Godz. 13.00 - Zofia i Czesław Knych, Danuta i Tadeusz Skupień - Rabian, Jadwiga i Kazimierz Michałowscy, Helena i Władysław Babińscy, Urszula i Joachim Paszenda, Wanda i Jerzy Gałeccy, Anna i Mieczysław Mirosław vel Zieliński, Hildegarda i Zdzisław Stępień, Władysława i Marian Łopyta, Stanisława i Roman Maniszewscy,
Godz. 15.00 - Łucja i Władysław Białobłoccy, Agnieszka i Bernard Szalk, Irena i Stanisław Walczak, Krystyna i Stanisław Kuchmeister, Krystyna i Andrzej Machlarz, Jadwiga i Marian Arażny, Delfina i Ignacy Woźniak, Elżbieta i Bogusław Kupper, Krystyna i Antoni Joński, Halina i Klemens Sikora.
Jubilaci w prezencie od miasta otrzymają albumy, kwiaty i dyplomy.

ikona