883 (483) 2008-12-19 - 2009-01-08

Sukcesy pływaków „Delfina”

Doskonale spisali się pływacy Klubu Sportowego Delfin Gdynia podczas Mikołajkowych Zawodów Pływackich które odbyły się 6 grudnia w Lęborku. Wszyscy zawodnicy poprawiali swoje rekordy życiowe. Najlepsze wyniki uzyskał Mateusz Arndt, który błysnął niesamowitą formą bijąc wyraźnie rekordy okręgu dzieci 10-letnich w każdym swoim starcie. 50 motylkiem przepłynął w czasie 33,78, 100 dowolnym 1:06,88, 100 zmiennym 1:17,83 wygrywając zdecydowanie swoje wyścigi. Mateusz po raz kolejny został uznany najlepszym zawodnikiem zawodów.
Bardzo dobrze zaprezentował się 9-latek Michał Laskowski, który został uznany za najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej.
W klasyfikacji medalowej pływacy gdyńskiego klubu uplasowali się na doskonałym 4 miejscu spośród 15 drużyn!
Na podium stawali:
- 1 miejsce: Mateusz Arndt 50 mot,100 dow,100 zm, Michał Laskowski 50 dow, 50 grzb,
- 2 miejsce: Basia Dalkowska 100 mot, Błażej Mańczak 100 grzb,100 dow, Michał Laskowski 50 klas,
- 3 miejsce: Natalia Ryng 50 grzb, Błażej Mańczak 100 zm, Kamil Frukacz 100 dow.