Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
951 (551) 2010-05-07 - 2010-05-13

„ABC Bioróżnorodności” w Akwarium Gdyńskim

Miasto Gdynia oraz Akwarium Gdyńskie zapraszają mieszkańców miasta do udziału w akcji edukacyjnej „ABC Bioróżnorodności" organizowanej w ramach obchodów „Międzynarodowego Roku Różnorodności Biologicznej".
Podczas trzech kolejnych majowych weekendów 8.05-9.05, 15.05.-16.05, 22.05-23.05 na parterze edukacyjnym Akwarium Gdyńskiego odbędą się zajęcia związane z bioróżnorodnością m.in. warsztaty plastyczne, mikroskopowe oraz projekcje filmowe.
Już w najbliższą sobotę 8 maja odbędzie się pierwsza część cyklu pod hasłem „A jak Amazonia". W programie m.in. projekcja filmowa w sali kinowej „Rzeki i życie: Amazonka", prezentacja multimedialna i obserwacja mikroskopowa w laboratorium biologicznym oraz „Indiański Kącik Plastyczny" w pracowni plastycznej.
W niedzielę (9 maja) w ramach „B jak Bałtyk" w laboratorium biologicznym zobaczymy „Mały Bałtyk w powiększeniu". Odbędą się również projekcje filmów przyrodniczych o Morzu Bałtyckim oraz zajęcia plastyczne w „Bałtyckiej Pracowni Plastycznej".
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, młodzież i dzieci w wieku powyżej 4 lat wraz z opiekunami w godzinach od 1000 do 16.00.
Wstęp wolny.
Więcej informacji na stronie www.gdynia.pl oraz www.akwarium.gdynia.pl

ikona