993 (593) 2011-03-11 - 2011-03-17

„Bitwa na dwa głosy” – głosuj na Gdynię

Zapraszamy wszystkich sympatyków Gdyni przed ekrany telewizorów, 12 marca o godz. 20.05 na nowy program rozrywkowy „Bitwa na dwa głosy" w TVP 2, w którym jednym z uczestników jest nasze miasto.
W programie rywalizuje osiem drużyn, reprezentujących polskie miejscowości. Każdą tworzy 16 zdolnych wokalistów - zarówno amatorów, jak i zawodowców.
W pierwszym odcinku (5 marca) rywalizowały drużyny Zielonej Góry, Katowic, Warszawy i Łodzi prowadzone kolejno przez Urszulę Dudziak, Piotra Kupichę, Nataszę Urbańską i Michała Wiśniewskiego. Największe uznanie telewidzów zyskał zespół Urszuli Dudziak, dzięki czemu otrzymał immunitet i na pewno nie odpadnie w trzecim odcinku.
Teraz kolej na drugą czwórkę. Wraz z gdyńską drużyną, której przewodzi Maciej Mecznikowski, bitwę na głosy stoczą ekipy Krzysztofa Cugowskiego - Lublin, Halinki Mlynkovej - Cieszyn i braci Golców - Milówka. W każdym kolejnym odcinku jeden zespół zostanie wyeliminowany z gry w drodze SMS-owego głosowania widzów.
W finale zmierzą się dwie ekipy, które powalczą o nagrodę główną - niezwykły prezent przeznaczony dla zwycięskiej miejscowości. Otrzyma ona 100 tys. złotych z przeznaczeniem na cele charytatywne.
Głosujmy na Gdynię!

ikona