Aktualności

"Mikołajkowy kompas", czyli rajd dla wszystkich gdynian

Mikołajkowy Kompas

Już 9 grudnia zapraszamy na niezwykły, magiczny „Mikołajkowy Kompas”. Podobnie jak w poprzednich edycjach na imprezie królować będzie wspaniała, przedświąteczna atmosfera i sportowa rywalizacja, a wszystko to na niebanalnych trasach. Kto zechce sprawdzić swoje możliwości, ma szansę zobaczyć jak wspaniały jest las u progu zimy i jak zjawiskowo wyglądają w tym lesie uczestnicy Mikołajkowego Rajdu- wszyscy w czerwonych czapkach! Nie warto zasypiać zimowym snem - warto być aktywnym i dołączyć do wspólnej zabawy.

Do wyboru będą cztery trasy piesze i jedna rowerowa:
Smerfowa - o długości 5 km, polecana dla rodzin z dziećmi, dla małych grup szkolnych;
Różowa - o długości 10 km- trasa dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają przygodę w rajdach na orientację lub mają średni stopień doświadczenia;
Zielona - 12,5 km- trasa z punktami stowarzyszonymi. Odpowiednia dla osób, które już startowały w rajdach na orientację i potrafią czytać mapę;
Czarna - 15 km- trasa trudna, na którą zapraszamy osoby lubiące leśne ostępy, chaszcze, jary, szczyty morenowych wzniesień.
Żółta - 30 km - trasa rowerowa, po której na uczestników czeka biesiada przy ognisku i ciepły bufet.

Na wszystkich uczestników czekają pakiety startowe, mikołajkowe czapki, unikatowe i kolorowe numery startowe, obfity rajdowy bufet i nagrody, o które naprawdę warto powalczyć. Zapraszamy do wspólnej zabawy.