Aktualności

Najlepsi gdyńscy absolwenci wyróżnieni

Leżący na stole List Gratulacyjny, na nim pióro, pod spodem granatowa teczka

Najlepsi absolwenci otrzymali listy gratulacyjne i pióra

16.10.2020 r.

Są niezwykle zdolni, kreatywni i wybitni. Gdynia jest z nich dumna. Osiągnęli najlepsze wyniki z egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego w swoich szkołach. To osiągnięcie jest efektem ich ciężkiej pracy, jak również wysiłków ich nauczycieli, pedagogów, dyrektorów szkół i rodziców. Na pewno jeszcze nie raz o nich usłyszymy.


Specjalne życzenia składają gdyńskim absolwentom: prezydent Wojciech Szczurek, przewodnicząca gdyńskiej Rady Miasta Joanna Zielińska i wiceprezydent Bartosz Bartoszewicz.

- Serdecznie gratuluję wspaniałych wyników na egzaminach, ale przede wszystkim Waszej ważnej i ciężkiej pracy, jaka kryje się za tym osiągnięciem. Oceny są tylko potwierdzeniem drogi, którą przeszliście. Choć na każdym jej etapie towarzyszyło Wam wsparcie rodzin i nauczycieli, była to Wasza podróż - Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

- Wierzę, że te właśnie pióra, które otrzymacie, będą miłą pamiątką i wyrazem uznania dla uzyskanych wyników i będą Wam nie tylko przypominały o osiągniętych sukcesach, o Gdyni, ukończonej szkole, ale będą też motywacją do sięgania po kolejne - mówi Joanna Zielińska, przewodnicząca gdyńskiej Rady Miasta.

- Serdecznie gratuluję w imieniu całej Gdyni Edukacyjnej. Mam nadzieję, że w pełni zdajecie sobie sprawę z tego jak wspaniałe są Wasze osiągnięcia. Na nowym etapie edukacji życzymy Wam kolejnych sukcesów oraz spełnienia marzeń - dodaje Bartosz Bartoszewicz, wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia.