Aktualności

Gdynia Rodzinna zaprasza

Logo Gdynia Rodzinna

Gdynia Rodzinna - tu zawsze jest mnóstwo inspiracji

26.03.2021 r.

Zapraszamy na stronę gdyniarodzinna.pl, gdzie znajdziecie wszystkie przydatne informacje dotyczące rodzin w Gdyni!

Zastanawiasz się co robić z dzieckiem w Gdyni? Nie masz pomysłu na spacer? Znudziły Wam się najbliższe place zabaw? A może dopiero spodziewasz się dziecka? Zajrzyj na stronę gdyniarodzinna.pl - portal dla rodziców, dzieci, młodzieży, ale także babć i dziadków, nauczycieli, cioć, wujków czyli wszystkich, którzy zainteresowani są rodzinnymi tematami i wydarzeniami.
 
Znajdziecie tu zakładki:   Na środku na białym tle tytuł "Góra pełna przygód", nad nim napis Szymon Jachimek, pod tytułem napis: zilustrowała Klara Wicenty. Od prawej i lewej 5 lecących ku sobie białych ptaków, z których trzy niosą w dziobach kolorowe kwiaty. Pod nimi, na szczycie wzgórza kapliczka, do której prowadzą schody. Wszystko w leśnej scenerii. Jest to ilustracja nawiązująca do Świętej Góry w Gdyni Chylonii.
 • Aktualności - artykuły o ważnych i bieżących rodzinnych sprawach;
 • Karty dla rodzin – informator o rodzinnych kartach, m.in.: Gdynia Rodzinna PLUS, Metropolitalna Karta do Kultury, Karta Gdynia Rodzina oraz spis jej partnerów, którzy oferują bogaty wachlarz zniżek i rabatów dla jej posiadaczy;
 • Będę rodzicem – przydatne informacje i adresy dla przyszłych rodziców: od szkół rodzenia, poprzez banki mleka, po świadczenia dla rodzin;
 • Kluby rodzica – sprawdź, gdzie i kiedy spotyka się klub rodzica w Twojej dzielnicy, poznajcie się i zaprzyjaźnijcie na wspólnych piknikach, muzykowaniu czy warsztatach. Albo załóż swój klub rodzica z naszą pomocą!
 • Kampanie społeczne – zapoznaj się z miejskimi projektami, które poruszają bardzo różne, czasami trudne, rodzinne tematy, m.in.: Brzuchy przodem, Dzień Rodzeństwa, Traktuj mnie poważnie;
 • Co robić? – sprawdź nasze pomysły na wycieczki piesze i rowerowe, rzuć okiem na mapę placów zabaw, zainspiruj się: jak wspólnie z dziećmi spędzić czas na świeżym powietrzu;
 • Gdzie się bawić? – spis miejsc oferujących przestrzenie i wydarzenia dla rodzin z dziećmi, a w sezonie znajdziecie tu także informacje o gdyńskich ofertach wakacji lub ferii dla dzieci;
 • Edukacja – informator o żłobkach, przedszkolach, szkołach, zajęciach pozaszkolnych dla dzieci oraz stypendiach;
 • Sport – bogata baza klubów i ośrodków sportowych, które mają w swojej ofercie zajęcia dla dzieci - każdy zjadzie coś dla siebie!

Zapraszamy także do skorzystania z:
 • kalendarium – znajdziecie w nim bieżące informacje o ciekawych wydarzeniach w mieście, takich jak: warsztaty, spotkania, spektakle, koncerty, eventy plenerowe;
 • elektronicznych wydań całej serii Książeczek Gdynieczek, napisanych i zilustrowanych przez gdynian oraz e-booka "Ławeczka z widokiem na szczęście".

Warto zapisać się do newslettera, dzięki czemu dwa razy w tygodniu otrzymacie najświeższe informacje. Wystarczy wejść na stronę www.gdyniarodzinna.pl/newsletter/ i wpisać swój adres e-mail.

Na ilustracji okładka Książeczki Gdynieczki "Góra pełna przygód".


 • Pośrodku na białym tle siedzi na ławeczce para przytulonych staruszków. Nad nimi niebieski tytuł i nazwisko autora - Małgorzata Warda. Pod nimi nazwisko ilustratorki - Joanna Grudnik. W lewym dolnym dole łaciaty piesek, w prawym dolnym rogu biały kotek. Naokoło typowy kaszubski wzór.
 • Na fioletowym tle fioletowa ciężarówka z rampą, na której znajdują się kolorowe postacie grające na instrumentach. po prawej stronie artysta na monocyklu trzymający nad sobą tort trzypiętrowy z jedną świeczką. Po Lewej stronie białe logo Gdynia Rodzinna.
 • Tło w poziome, niebieskie i białe paski, na nim odręcznie zrobiony napis "Rodzinny Spacer po Gdyni". W prawym dolnym roku na niebieskim tle czerwony napis: Zagadki architektury Śródmieścia Gdyni.
 • Po prawej na błękitnym tle we wzorek w zabawki i dziecięce akcesoria, na różowej naklejce tytuł. Po prawej na różowym tle dwa cytaty o broszurze.