Aktualności

Ostatni spacer z "Gwiezdnej Wyprawy" już w najbliższą sobotę!

Na zdjęciu przewodniczka Danka Ślipy z grupą dzieci, stoją na molo, w tle klif w Orłowie, w stronę którego ręką wskazuje Danka.

Nasza przewodniczka Danka Ślipy zawsze z pasją opowiada o Gdyni (fot. Ola z OkiemAlexa - rodzinne podróże!)

19.11.2021 r.

W najbliższą sobotę czeka nas ostatni już niestety spacer z cyklu spacerów promujących nową rodzinną mapę: „GWIEZDNA WYPRAWA, czyli dziewięć wędrówek po najwyższych gdyńskich wzniesieniach”. 

Zatem zapraszam Was wszystkich bardzo gorąco! Tylko ubierzcie się bardzo, baaardzo ciepło, gdyż martwię się, gdy marzniecie. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, będę miała także dla Was radosną niespodziankę! A Was proszę o zabranie wszelkich królewskich akcesoriów! Jeśli tylko macie korony i inne takie gadżety zabierzcie je śmiało! - zachęca Danka Ślipy z Frajdy nad morzem, przewodniczka, która poprowadzi sobotni spacer, oraz autorka mapy.

Macie chęć na przygodę, wyzwanie i świetną zabawę? Bawcie się razem z Bianką i jej zabawnym pieskiem Tofikiem wspólnie odkrywając Gdynię!

W sobotę, 20 listopada, zapraszamy na spacer jednym ze szlaków Gwiezdnej Wyprawy, nowej rodzinnej mapy po Gdyni. Mapa ta to dziewięć wędrówek po najwyższych gdyńskich wzniesieniach. W sobotę zdobędziemy jeden z nich. Zabierzcie wygodne buty, ciepłe ubranie i dużo dobrej energii. Przyda się także lornetka i woreczek na skarby.

Na spacer zapraszają: pomysłodawca projektu Gdynia Rodzinna oraz autorka grafiki mapy: Weronika Olszewka z Onka.

Kiedy: sobota, 20 listopada
Start: godzina 11.00
Miejsce: Stajnia w Kolibkach
Zakończenie: Molo w Orłowie
Czas trwania spaceru: 1,5 do 2 godzin.

Link do wydarzenia na fb: Gwiezdna wyprawa

Do zobaczenia zatem!

Autorem zdjęcia jest Ola z OkiemAlexa - rodzinne podróże!