Aktualności

Gdynia Business Week 2016 już trwa!

W niedzielę 21 sierpnia rozpoczęliśmy kolejną, ósmą edycję programu Gdynia Business Week - jednego z najciekawszych projektów edukacyjnych skierowanych do młodzieży z gdyńskich liceów i techników.

Przez sześć dni 120 młodych pasjonatów biznesu, którzy zakwalifikowali się do programu, będzie rozwijać swoje ekonomiczne umiejętności pod okiem profesjonalistów ze Stanów Zjednoczonych. W trakcie kreatywnych zadań i gier uczestnicy poznają tajniki zarządzania przedsiębiorstwem, podejmowania strategicznych decyzji oraz realizacji kampanii marketingowej, koniecznej do skutecznego wkroczenia na rynek z nowym produktem. Wszystko po to, by rozbudzić drzemiącą w nich biznesową intuicję.

Program Gdynia Business Week realizowany jest na dwóch poziomach – podstawowym i zaawansowanym, Gdynia Advanced Business Week, przeznaczonym dla absolwentów poprzednich edycji. Organizowany jest przez Urząd Miasta Gdyni we współpracy z Foundation for Private Enterprise Education, która już od 40 lat realizuje amerykańską wersję kursu – Washington Business Week.

  • ikonaOpublikowano: 23.08.2016 10:57
  • ikona

    Autor: Administrator

ikona