Aktualności

Informacje dla tegorocznych uczestników

Gdynia Business Week

Gdynia Business Week

27.07.2018 r.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
 
1) REJESTRACJA
 
Rejestrację uczestników rozpoczniemy w niedzielę 19 sierpnia o godz 10:30, potrwa do godz. 12:30. Czekamy na Was w internacie III LO w Gdyni, przy wejściu od ulicy Tetmajera.

Dokładny adres --> ul. Kazimierza Tetmajera 22, 81-406 Gdynia.

Każdy z Was będzie zakwaterowany w internacie aż do końca programu. Do dyspozycji będą pokoje 3-osobowe i 4-osobowe. Jeżeli chciałbyś być zakwaterowany z innym, znanym Ci uczestnikiem projektu, pojawcie się razem na rejestracji!
 
Zakwaterowanie jest oferowane do piątku 24 sierpnia. Uczestnicy wymeldowują się po zakończeniu projektu po godzinie 20:00. Jeżeli mieszkasz poza Gdynią i ze względu na odległość od miejsca zamieszkania możesz mieć utrudniony powrót do domu w piątek wieczorem, możesz zostać w internacie na jeszcze jedną noc – prosimy o przekazanie takiej informacji podczas rejestracji.
 
Internat zapewnia pościel. Prosimy o zabranie własnych ręczników.
 
2) WYŻYWIENIE
 
W ramach projektu uczestnicy mają zapewnione całodzienne wyżywienie – od obiadu w niedzielę 19 sierpnia (godz. 12:00) do kolacji w piątek 24 sierpnia.
 
3) ROZPOCZĘCIE PROGRAMU
 
Uroczyste otwarcie Gdynia Business Week odbędzie się 19 sierpnia o godz. 13:00 w audytorium III LO. Wezmą w nim udział uczestnicy projektu wraz z nauczycielami, instruktorami oraz przedstawicielami współorganizatora projektu  - organizacji Washington Business Week.
 
4) WAŻNE INFORMACJE
 
Prosimy o zabranie:

  • eleganckiego stroju (na zakończenie programu);
  • obuwia i odzieży sportowej;
  • ciepłego ubrania i kurtki przeciwdeszczowej na zajęcia rekreacyjne;
  • instrumentów muzycznych, jeżeli na jakichkolwiek gracie;
  • zeszytu/notatnika.


5) POKAZ TALENTÓW

 
Podczas jednego z wieczorów odbędzie się pokaz talentów – serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału wszystkich uczestników Gdynia Business Week, którzy będą chcieli zaprezentować swoje umiejętności muzyczne, taneczne, aktorskie lub jakiekolwiek inne mogące umilić czas polsko-amerykańskiej publiczności. Weź to wydarzenie pod uwagę pakując swój bagaż na zbliżający się tydzień ;)
 
6) ZAKOŃCZENIE PROGRAMU
 
W piątek 24 sierpnia o godz. 18:00 zakończymy projekt Gdynia Business Week – wszyscy otrzymacie certyfikaty ukończenia Gdynia Business Week, a przedstawiciele najlepszych grup - upominki. Do udziału w tej uroczystości (poza uczniami, organizatorami, instruktorami i nauczycielami) zapraszamy także rodziców oraz dyrektorów szkół. Zaproszenia zostaną przesłane pocztą.
 
7) PROGRAM
 
Ramowy program warsztatów dostępny jest na stronie.

Szczegółowy program otrzymasz podczas rejestracji.
 

W razie jakichkolwiek pytań możecie do nas pisać (t.kowalczyk@gdynia.pl; m.skrzypek@gdynia.pl) lub dzwonić (58 668 8211).


Do zobaczenia w niedzielę 19 sierpnia!