Aktualności

Informacje organizacyjne dla uczestników GBW 2016

Już niedługo rozpoczniemy ósmą edycję projektu Gdynia Business Week – sześciodniowego kursu wzorowanego na amerykańskim programie szkoły letniej Washington Business Week, prowadzonego w języku angielskim przez instruktorów i liderów biznesu ze Stanów Zjednoczonych.

W trakcie programu, w ramach kilkunastoosobowych grup, będziecie rozwijać techniki komunikacyjne, negocjacyjne oraz umiejętności nawiązywania kontaktów i pracy w zespole. Dowiecie się jak funkcjonuje firma i jak prowadzić własne przedsiębiorstwo w przyszłości.

1) REJESTRACJA

Rejestracja odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia w godzinach 10:30 – 12:30 przy wejściu do internatu III LO w Gdyni (wejście od ulicy Tetmajera, dokładny adres: ul. Kazimierza Tetmajera 22, 81-406 Gdynia).

Każdy z Was będzie zakwaterowany w internacie III LO aż do końca programu. Do Waszej dyspozycji będą pokoje 3-osobowe i 4-osobowe na piętrach damskich i męskich. Jeżeli chcielibyście być zakwaterowani z innym, znanym Wam uczestnikiem projektu, prosimy o pojawienie się razem na rejestracji.

Zakwaterowanie jest zapewnione do piątku 26 sierpnia. Wymeldowujecie się po zakończeniu projektu po godzinie 20:00. Jeżeli ktoś z Was mieszka poza Gdynią i ze względu na odległość od miejsca zamieszkania może mieć utrudniony powrót do domu w piątek wieczorem, może zostać w internacie na jeszcze jedną noc – prosimy o przekazanie takiej informacji podczas rejestracji.

Internat zapewnia pościel. Prosimy o zabranie własnych ręczników.

2) WYŻYWIENIE

W ramach projektu zapewnione jest całodzienne wyżywienie – od obiadu w niedzielę 21 sierpnia (godz. 12:00) do kolacji w piątek 26 sierpnia.

3) ROZPOCZĘCIE

Uroczyste otwarcie Gdynia Business Week odbędzie się 21 sierpnia o godz. 13:00 w audytorium III LO. Wezmą w nim udział uczestnicy projektu wraz z nauczycielami, instruktorami oraz przedstawicielami Washington Business Week.

4) WAŻNE INFORMACJE

Prosimy o zabranie:

  • eleganckiego stroju (na zakończenie programu);
  • obuwia i odzieży sportowej;
  • ciepłego ubrania i kurtki przeciwdeszczowej na zajęcia rekreacyjne;
  • instrumentów muzycznych, jeżeli na jakichkolwiek gracie;
  • zeszytu lub notatnika.

5) POKAZ TALENTÓW

Podczas jednego z wieczorów odbędzie się pokaz talentów – serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału wszystkich, którzy będą chcieli zaprezentować swoje umiejętności muzyczne, taneczne, aktorskie lub jakiekolwiek inne mogące umilić czas polsko-amerykańskiej publiczności. Prosimy o wzięcie pod uwagę tego wydarzenia, pakując swój bagaż na zbliżający się tydzień.

6) ZAKOŃCZENIE

W piątek 26 sierpnia o godz. 18:00 zakończymy projekt Gdynia Business Week – wszyscy otrzymacie certyfikaty ukończenia Gdynia Business Week, a przedstawiciele najlepszych grup otrzymają upominki. Do udziału w tej uroczystości (poza uczniami, organizatorami, instruktorami i nauczycielami) zapraszamy także Waszych rodziców oraz dyrektorów Waszych szkół. Zaproszenia zostaną przesłane pocztą.

7) PROGRAM

Szczegółowy program warsztatów otrzymacie podczas rejestracji.

Przesłaliśmy Wam słowniczek terminów biznesowych przydatnych w trakcie programu. Jeżeli mail do Was nie dotarł lub macie jakiekolwiek inne pytania, prosimy o kontakt telefoniczny (58 668 8205) lub mailowy (a.glowacka@gdynia.pl).

Do zobaczenia!

  • ikonaOpublikowano: 01.08.2016 11:52
  • ikona

    Autor: Administrator

ikona