Aktualności

Konkurs Washington Business Week 2024

Weź udział w Konkursie Washington Business Week 2024 i wyjedź z nami do Stanów Zjednoczonych!

Jesteś lub byłeś uczniem szkoły średniej w roczniku 2023/2024? Masz skończone 18 lat? Twoja głowa pełna jest pomysłów? Chciałbyś przeżyć przygodę życia w USA? Jeżeli tak właśnie jest, to koniecznie czytaj dalej, bo nasz konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Wystarczy, że przedstawisz nam swój pomysł na biznes – przekonaj nas, że warto w niego zainwestować! My pomożemy Ci dowiedzieć się, jak odnieść sukces, ponieważ nagrodą w naszym Konkursie są dwa miejsca w stacjonarnym programie Washington Business Week 2024 w Stanach Zjednoczonych (4-9 sierpnia 2024 r.), co da Ci szansę nauczyć się biznesu bezpośrednio od amerykańskich przedsiębiorców!


Spełnij swój amerykański sen

Poza udziałem w programie Washington Business Week organizowanym na University of Puget Sound w Tacomie, spędzisz również tydzień w Seattle! Zobaczysz między innymi Muzeum Lotnictwa, Muzeum Motoryzacji, zwiedzisz Pike Place Market oraz weźmiesz udział w wycieczce do wodospadu Snoqualmie. Zakwaterowanie, wyżywienie i program krajoznawczy zapewnią członkowie Seattle – Gdynia Sister City Association, partnera konkursu. Dzięki temu możesz zwiedzić jedno z największym amerykańskich miast na zachodnim wybrzeżu słynące ze spektakularnej przyrody!
 

Nie czekaj dłużej i zgłoś swój udział w konkursie 

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 9 czerwca 2024 r.

Szczegółowe informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziesz w zakładce „Konkurs.

  • ikonaOpublikowano: 17.05.2024 11:46
  • ikona

    Autor: Paweł Jałoszewski (p.jaloszewski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 22.05.2024 10:34
  • ikonaZmodyfikował: Agnieszka Janowicz
ikona