Archiwum

IV miejsce w turnieju halowej piłki nożnej

  Drużyna Straży Miejskiej w Gdyni zajęła IV miejsce w Turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Komendanta Miejskiego PSP w Gdyni. Do udziału w rozgrywkach  sportowych zostaliśmy zaproszeni przez Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni. W tym roku mija 80 rocznica powołania w naszym mieście Zawodowej Straży Pożarnej, stąd niecodzienny pomysł uczczenia tego jubileuszu poprzez rywalizację sportową. Turniej rozpoczął się  12 grudnia rano w hali sportowej GOSiR, po uroczystym otwarciu rozgrywek pierwszy mecz rozpoczął się o godzinie 9.15.Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym", dwanaście drużyn reprezentujących służby i instytucje miejskie oraz policję, straż graniczną, straż pożarną, ochotniczą straż pożarną, port gdyński, pogotowie ratunkowe, IPA zawzięcie walczyło o laury najlepszego zespołu.
Nasza drużyna zagrała w pięknym stylu, wykazując się dobrą sportową formą, refleksemi zaangażowaniem na boisku, stworzyliśmy wiele ciekawych sytuacji, które stały się prawdziwym zagrożeniem dla przeciwnika. Po zażartej walce nasi koledzy zdobyli szczytne IV miejsce, zatem serdecznie gratulujemy i dziękujemy!
 
Oto skład naszego zespołu:
Jarosław Kleina- kapitan, Sebastian Guziński,  Franciszek Ruszewski, Jacek Wojaczek,
Roman Miszewski,  Andreas Skuras,  Mateusz Jachimstal, Marcin Partyka, na bramce: Jacek Dreschel oraz p. Andrzej Bień z  gdyńskiej Rady Miasta,  który wspierał naszych kolegów w sportowym wyczynie, będąc jednym z zawodników drużyny  Straży Miejskiej.

IV miejsce w turnieju halowej piłki nożnej
IV miejsce w turnieju halowej piłki nożnej

ikona