Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
Budżet Obywatelski 2016

Przyjdź na szkolenie w sprawie promocji projektów

Dobra promocja projektu do BO to połowa sukcesu // mat. laboratorium Innowacji Społecznych

Dobra promocja projektu do BO to połowa sukcesu // mat. laboratorium Innowacji Społecznych

Jak skutecznie promować swój wniosek do Budżetu Obywatelskiego to temat spotkania, na które zapraszamy w poniedziałek, 22 sierpnia, do Sali Kinowej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Ubiegłoroczna edycja gdyńskiego Budżetu Obywatelskiego była niezwykła nie tylko z powodu bezprecedensowej w skali kraju frekwencji - głosowało 20 proc. mieszkańców - ale także z powodu aktywności autorów wniosków, którzy prześcigali się w pomysłach na promocję swoich projektów. Naszą uwagę przyciągały filmy, zdjęcia, strony na portalach społecznościowych, ulotki, plakaty.

Teraz tym, którzy mają już doświadczenie w podobnych przedsięwzięciach chcemy podpowiedzieć, jak prowadzić je jeszcze lepiej a tym, którzy w Budżecie Obywatelskim stawiają pierwsze kroki pokazać, jak można skutecznie komunikować się z potencjalnymi głosującymi.

W poniedziałek, 22 sierpnia, w godz. 17-19.30 w Sali Kinowej Pomorskiego Parki Naukowo-Technologicznego Gdynia organizujemy szkolenie dla autorów wniosków do Budżetu Obywatelskiego.

Porozmawiamy o tym, w jaki sposób zachęcać mieszkańców do głosowania na zgłoszone przez Państwa projekty. Wspólnie zastanowimy się, jak robić to skutecznie nie tylko z użyciem tradycyjnych sposobów (jak plakaty czy ulotki), ale również w Internecie (np. za pośrednictwem serwisów społecznościowych).

Spotkanie podzielimy na dwie główne części.
W pierwszej z nich odbędzie się panel dyskusyjny „Historie sukcesu: Jak zrobić skuteczną kampanię projektu?" Dyskusję z udziałem autorów trzech projektów do ubiegłorocznego BO poprowadzi Michał Guć, wiceprezydent Gdyni. Druga część będzie miał charakter typowo szkoleniowy: jak skutecznie promować swój projekt w serwisach społecznościowych, na jakie wsparcie można liczyć ze strony Laboratorium Innowacji Społecznych oraz instytucji miejskich.

Chęć udziału w spotkaniu zgłaszać można drogą mailową: bo@gdynia.pl lub telefonicznie: 58 698 23 01. Czekamy do piątku, 19 sierpnia.

 

 

  • ikonaOpublikowano: 12.08.2016 00:00
  • ikona

    Autor: Aleksandra Dylejko (a.dylejko@lis.gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 04.01.2023 12:56
  • ikonaZmodyfikował: Aleksandra Dylejko
ikona