Co nowego

„Peacekeeping Finland Exibition" w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Niedawno otwarte (w listopadzie 2012 r.) Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni (ul. Zawiszy Czarnego 1B) zaprasza od 20 lutego 2013 r. na wystawę czasową pt. „Peacekeeping Finland Exibition", zorganizowaną przez Ambasadę Finlandii.
 
Ekspozycja przedstawia działania sił zbrojnych Republiki Finlandii na rzecz pokoju (mediacja, tworzenie i utrzymanie pokoju).
 
Wystawa będzie dostępna do 20 marca 2013 r. w godzinach otwarcia muzeum, od środy do niedzieli w godz. 10.00-17.00. Wstęp w ramach biletu: normalny - 10 zł, ulgowy - 6 zł.
 
A 23 lutego 2013 r. w siedzibie muzeum odbędzie się spotkanie z żołnierzem, uczestnikiem misji wojskowych. Gość opowie swoją historię oraz przedstawi multimedialną projekcję zdjęć z terenu walki. Początek - godz. 12.00.

Wstęp wolny.

  • ikonaOpublikowano: 19.02.2013 00:00
  • ikona

    Autor: Michał Kowalski (2011)

ikona

Najnowsze