Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
Co nowego

Beth Hart na Ladies’ Jazz Festival w Gdyni

Beth Hart

Beth Hart

To będzie jedno z najgorętszych wydarzeń koncertowych tego roku w Polsce – potwierdzą to wszyscy, którzy mieli okazję uczestniczyć w jej występach. Beth Hart wystąpi 24 lipca w Gdyni podczas 15 Ladies’ Jazz Festival 2019. Będzie to jedyny koncert w tym roku w Polsce.

Pięć płyt, DVD, nominacja do Grammy, musical na off Broadway, ciągle rosnące rzesze fanów pod każdą szerokością geograficzną. „Nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność” - takie i inne określenia padają jako pierwsze, gdy pomyśleć o Beth Hart. Zadziorna barwa głosu i kreatywne podejście do tworzenia muzyki – dzięki tym cechom od kilku lat jest o niej coraz głośniej.

Jako czternastolatka poznawała Bacha, Beethovena, Mozarta, odkryła Otisa Reddinga, twórczość Etty James i Led Zeppelin – ta wybuchowa mieszanka uwalnia się na jej koncertach: gospel, blues, jazz, a nawet niemal rockowe hymny i ballady. Beth Hart komponuje, tworzy osobiste, dramatyczne teksty, gra na wielu instrumentach. Występuje sama i z wieloma gwiazdami, a ostatnio z Joe Bonamassą, Slashem i Jeffem Beckiem. Podczas 15 Ladies’ Jazz Festival wystąpi 24 lipca. Koncert odbędzie się w Gdynia Arenie. Bilety na jedyny koncert w Polsce można kupić na ebilet, empikbilety, ticketmaster oraz biletyna.
 

  • ikonaOpublikowano: 27.02.2019 11:28
  • ikona

    Autor: Dorota Nelke (d.nelke@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 28.02.2019 08:17
  • ikonaZmodyfikował: Dorota Nelke
ikona

Najnowsze