Co nowego

Bezpłatne wejściówki przedłużone do końca czerwca

Mat. prasowe

Mat. prasowe

Z powodu trwającej pandemii, z wejściówek do gdyńskich atrakcji otrzymanych w ramach tzw. pakietu powitalnego 2020 będzie można skorzystać do końca czerwca br. Miasto chce umożliwić nowym mieszkańcom skorzystanie ze wszystkich przysługujących im karnetów. Wyjątek to wejściówki na mecze Arki Gdynia, które są czasowo wstrzymane.


„Witaj w Gdyni” to akcja, która promuje stały meldunek w naszym mieście. W ramach pakietu uczestnik otrzymuje cztery bezpłatne wejściówki do wskazanych instytucji: Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Nauki Experyment i Gdyńskiego Centrum Filmowego.  
 
W związku z pandemią koronawirusa placówki kulturalne i muzea pozostają zamknięte, co uniemożliwia skorzystanie z promocyjnych wejściówek. Aby mieszkańcy mogli je zrealizować, zeszłoroczne karnety zachowają ważność do końca czerwca tego roku.  
 
Aby wziąć udział w akcji „Witaj w Gdyni” i otrzymać pakiet powitalny, należy zameldować się w Gdyni na pobyt stały. Obecnie, w związku z obowiązującym w całej Polsce stanem epidemii, meldunku można dokonać wyłącznie za pośrednictwem platformy ePUAP. Do osób, które w ten sposób zameldują się w Gdyni, pakiet powitalny zostanie przesłany pocztą na wskazany we wniosku adres.

  • ikonaOpublikowano: 31.03.2021 07:48
  • ikona

    Autor: Magdalena Śliżewska (m.slizewska@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 31.03.2021 15:45
  • ikonaZmodyfikował: Redakcja portalu Gdynia.pl
ikona

Najnowsze