Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
Co nowego

Gdyńska Noc Sylwestrowa 2012 /2013

Gdyńska Noc Sylwestrowa 2012 /2013Rokrocznie od wielu już lat mieszkańcy Gdyni i całego Trójmiasta witają Nowy Rok na Skwerze Kościuszki przed Centrum Gemini w Gdyni. Impreza ta stała się już tradycją. Każda  dotychczasowa spotykała się z gorącym przyjęciem mieszkańców oraz mediów przyciągając za każdym razem wielotysięczną publiczność, dla której występowali już m.in. tacy artyści, jak: Krzysztof Krawczyk, „Zakopower”, „Leszcze”, „Blues Brothers Band”  „Golden Life”, „Dżem”, „Formacja Nieżywych Schabuff”, Halinka Mlynkova czy Monika Brodka. Niewątpliwie atrakcją równie wielką, co występy Gwiazd Estrady były  imponujące pokazy sztucznych ogni.

W sylwestrową noc 2012/2013 udział weźmie zespół „Czerwone Gitary” w swoim najmocniejszym składzie z J.Skrzypczykiem i J. Koselą, videodyskotekę zaprezentuje Piotr Aaron Aleksandrow,  a całą imprezę poprowadzą Sławomir Siezieniewski i Marian Zacharewicz. Scena ustawiona będzie tradycyjnie przed wejściem do Centrum Gemini a ustawione po jej obu stronach telebimy pozwolą oglądać występy widzom stojącym w dalszej odległości. Mamy nadzieję, że podobnie jak w latach poprzednich Nowy 2013 Rok powita wspólnie z mieszkańcami Prezydent Gdyni Pan Wojciech Szczurek. Również i w tym roku o północy zobaczymy wspaniały, jak zwykle efektowny pokaz sztucznych ogni.

Impreza będzie jak zwykle odpowiednio przygotowana pod względem technicznym, bezpieczeństwa i organizacyjnym. Zapraszamy wszystkich do wspólnego powitania Nowego 2013 Roku. Rozpoczynamy o godz. 22.30 na Skwerze Kościuszki w Gdyni.    

Program:
22.30 Powitanie
22.35 DJ Piotr Aaron Aleksandrow
23.00 koncert zespołu Czerwone Gitary
23.55 konkursy,życzenia i powitanie Nowego Roku
00.00 widowiskowy pokaz sztucznych ogni
00.15 DJ Piotr Aaron Aleksandrow
00.30 zakończenie imprezy

Po zakończeniu imprezy zostaną uruchomione dodatkowe autobusy i trolejbusy.

  • ikonaOpublikowano: 30.12.2012 00:00
  • ikona

    Autor: Michał Kowalski (2011)

ikona

Najnowsze