Co nowego

Młodzieżowa Rada Miasta chce spotkań z mieszkańcami

Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni spotkają się z mieszkańcami 13 lipca, fot. facebook Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni

Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni spotkają się z mieszkańcami 13 lipca, fot. facebook Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni

13 lipca (sobota) br. od godziny 10:00 do godziny 20.00 przy Placu Wolnej Ukrainy w Gdyni odbędzie się wyjątkowe spotkanie przedstawicieli Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni z mieszkańcami. Wydarzenie ma na celu promowanie aktywnego uczestnictwa młodzieży w życiu społecznym oraz budowanie więzi między lokalną społecznością.


Młodzieżowa Rada Miasta Gdyni, czyli grupa młodych, zaangażowanych ludzi, którzy chcą aktywnie wpływać na rozwój swojego miasta, zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu. Podczas wydarzenia będzie możliwość poznania działalności Rady, przedstawienia jej działań oraz wspólnego dyskutowania na temat problemów i wyzwań, które dotyczą młodych ludzi w Gdyni.

Zaplanowane spotkanie ma na celu również zbieranie pomysłów i sugestii od mieszkańców dotyczących działań, które mogłyby wpłynąć pozytywnie na rozwój społeczności lokalnej. Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni chcą być bliżej mieszkańców, słuchać ich głosu i razem wspólnie szukać rozwiązań na rzecz poprawy jakości życia w mieście.

Organizatorzy zapewniają, że spotkanie będzie miało charakter otwarty i kameralny, a każdy, kto chce wnieść swoje uwagi czy propozycje, będzie mile widziany. Spotkanie ma przebiegać w przyjaznej atmosferze.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wyjątkowym spotkaniu, które odbędzie się 13 lipca, w godzinach od 10.00 do 20.00 przy Placu Wolnej Ukrainy w Gdyni. Otwórzmy swoje serca i umysły na nowe możliwości i wspólnie działajmy na rzecz rozwoju naszego pięknego miasta wraz z Młodzieżową Radą Miasta Gdyni!

  • ikonaOpublikowano: 10.07.2024 10:05
  • ikona

    Autor: Michał Sałata (michal.salata@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 10.07.2024 16:24
  • ikonaZmodyfikował: Karolina Szypelt
ikona

Najnowsze