Uwaga! Skrócił się termin przerwy w dostawie ciepłej wody. OPEC już napełnia sieć. Szczegóły w komunikacie.
Co nowego

Oni się szczepią, a Ty?

Fot. Marcin Mielewski

Fot. Marcin Mielewski

#Gdyniasięszczepi. Robią to też znani i lubiani ludzie z naszego miasta. Dlaczego? Bo tak trzeba. Bo to jedyny sposób, żeby uporać się z tą pandemią i być znów blisko siebie. Bo robimy to dla siebie i swoich najbliższych. Dlatego zróbmy to razem!


Szczepienie przeciw COVID-19 ma nam wszystkim pomóc wrócić do normalności. Chronić nasze życie i zdrowie. Gdynianie, którzy już się zaszczepili lub planują to zrobić w najbliższym czasie, mówią, dlaczego zdecydowali się na ten krok. 

Znani i nieznani mieszkańcy Gdyni przekonują, że warto się szczepić. Dlaczego? Między innymi o tym opowiadają: Marta Frej – ilustratorka, malarka i animatorka kultury, o. Piotr Matuszak – franciszkanin, proboszcz w parafii św. Antoniego Padewskiego,dr Tomasz Białas – rektor Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im E. Kwiatkowskiego oraz Karolina Trębacz –aktorka Teatru Muzycznego im. D. Baduszkowej.

Pamiętajmy, że powinniśmy myśleć nie tylko o sobie, ale także o swoich najbliższych i współpracownikach. Dlatego szczepmy się, bo tak trzeba!Wszystkie niezbędne informacje o szczepieniu w naszym mieście znajdziemy na stronie internetowej w zakładce #Gdyniasięszczepi.

  • ikonaOpublikowano: 08.05.2021 16:00
  • ikona

    Autor: Magdalena Śliżewska (m.slizewska@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 10.05.2021 12:12
  • ikonaZmodyfikował: Agnieszka Janowicz
ikona

Najnowsze