Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
Co nowego

Open’erowe szaleństwo już wkrótce!

Open'er Festival 2023 w Gdyni // fot. materiały prasowe

Open'er Festival 2023 w Gdyni // fot. materiały prasowe

Czas rozpocząć odliczanie! Kolejna edycja Open’er Festival rozpocznie się już 28 czerwca. Podczas czterodniowego muzycznego wydarzenia nie zabraknie, artystów którzy pojawią się na Beat Stage – scenie z szeroko pojętą muzyką taneczną.


W tym roku zagrają w festiwalową:

 • środę 28.06 Catz’N’Dogz, Heidi, FKA.M4A, An On Bast oraz Charlie. • czwartek 29.06 Maceo Plex, Tini Gessler, Joana. • piątek 30.06 Ida Engberg, Marco Faraone, Vacos. • sobotę 1.07 Paco Osuna, Kelly Lee Owens, Deaf Can Dance.


Kogo jeszcze będzie można usłyszeć?

Anne-Marie wdarła się na światową scenę muzyczną niczym meteor. Brytyjska gwiazda jest jedną z najbardziej uwielbianych kobiet światowego popu.
W 2018 roku ukazał się jej debiutancki album „Speak Your Mind”, który dzięki hitom „2002”, „Friends” czy „Alarm” wspiął się na 3. miejsce sprzedaży w UK. Jej drugi album „Therapy” z 2021 roku odniósł jeszcze większy sukces, plasując się na 2. miejscu oraz podbił europejskie listy przebojów. W lipcu ukaże się jej trzeciego album „Unhealthy”, a już 29 czerwca Anne-Marie wystąpi na Open'erze!Lil Yachty, czyli nieoczywisty arysta. Reprezentant Atlanty z jednej strony z lekkością poruszający się w świecie mumble-rapu, szerzący jednocześnie swój indywidualny styl zwany „bubblegum trapem”. Jego piąta płyta „Let's Start Here” wydana w 2023 roku, wylądowała w Top 10 sprzedaży w USA.
Popularność sięga aż do Polski, dzięki viralowemu sukcesowi hitu „Poland”, który w tekście i klipie bezpośrednio nawiązuje do naszego kraju. Lil Yachty w końcu w Polsce - oczywiście na Open'erze! Już 1 lipca wystąpi na Orange Main Stage.
Szczegółowe informacje oraz bilety na festiwal dostępne są na stronie www.opener.pl.

 • ikonaOpublikowano: 19.05.2023 10:57
 • ikona

  Autor: Dominika Sobiech (d.sobiech@gdynia.pl)

 • ikonaZmodyfikowano: 07.06.2023 12:21
 • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona

Najnowsze