Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców. Aktualizacja terminu
Co nowego

PALący wernisaż

PALący wernisaż zdjęć„PALący wernisaż zdjęć” obędzie się w piątek 24 lutego 2012 r. o godz. 18.00 w Klubie Osiedlowym „Apteka” – Centrum Aktywnego Mieszkańca (ul. Opata Hackiego 17A).

Fotografie zostały wykonane podczas warsztatów dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez „Aptekę” w ramach Projektu Aktywności Lokalnej – stąd nazwa wernisażu. Tuż przed nim w Centrum Aktywnego Mieszkańca odbędzie się mini spektakl w konwencji „Upiora w operze”. Wezmą w nim udział tancerze towarzyscy oraz Adrian Lipskee Lipiński - znany m.in. z programu „Mam Talent” mistrz hip hopu.
 
Celem wernisażu jest przede wszystkim promocja młodych talentów, rozwijanie pasji oraz twórczości młodzieży.

Wstęp wolny.

ikona

Najnowsze