Uwaga! Skrócił się termin przerwy w dostawie ciepłej wody. OPEC już napełnia sieć. Szczegóły w komunikacie.
Co nowego

Podziel się ubraniami i wesprzyj WOŚP

Gdyński kiermasz z ubraniami wesprze tegoroczny finał WOŚP // mat. prasowe

Gdyński kiermasz z ubraniami wesprze tegoroczny finał WOŚP // mat. prasowe

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdyni po raz pierwszy zostanie zorganizowany kiermasz z ubraniami. Niepotrzebną odzież i akcesoria można przynosić do Centrum Handlowego Batory, a w weekend tu przyjść, wybrać coś dla siebie i wesprzeć szczytny cel.

 
Każdy z nas posiada w szafach niepotrzebne, nieużywane i zalegające ubrania, które teraz mogą otrzymać drugie życie. Celem gdyńskiej akcji towarzyszącej tegorocznemu finałowi WOŚP jest połączenie posiadaczy takich rzeczy z nowymi odbiorcami i przy okazji zebranie dodatkowych środków dla Orkiestry. Pierwszym etapem akcji jest zbiórka ubrań i akcesoriów, drugim – weekendowy kiermasz w Centrum Handlowym Batory.

Cała akcja odbywa się w Centrum Handlowym Batory, na pierwszym piętrze, w lokalu 52 A. Zbiórka trwa w następujących terminach:

  • 27 stycznia (piątek) w godz. 15.00-21.00;
  • 28 stycznia (sobota) w godz. 9.00-21.00.

W tych dniach można również przynosić rzeczy w godz. 09.00-21.00, ale po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod nr: 604 119 446.
 
Finał WOŚP odbędzie się już w najbliższą niedzielę, dlatego zachęcamy wszystkich do przejrzenia szaf i włączenia się w gdyńską akcję.

Co można przynosić? Np. ubrania i akcesoria (damskie i męskie), koszulki, bluzki, koszule, spodnie, spódnice, sukienki, bluzy, swetry, marynarki, płaszcze, kurtki, czapki, kapelusze, szaliki lub chustki. Pamiętajmy, że rzeczy powinny być czyste i w dobrym stanie, bo chodzi o to, aby znalazły nowego nabywcę.

Orkiestrowy kiermasz ubraniowy odbędzie się 28 i 29 stycznia w godz. 9.00-20.00.

Dodatkowo w niedzielę od godz. 12.00 do godz. 20.00 w strefie Food Hall w CH Batory odbędą się występy artystyczne, licytacje, losowanie oraz dostępny będzie sklepik z orkiestrowymi gadżetami.

  • ikonaOpublikowano: 27.01.2023 07:36
  • ikona

    Autor: Magdalena Śliżewska (m.slizewska@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 27.01.2023 08:44
  • ikonaZmodyfikował: Agnieszka Janowicz
ikona

Najnowsze