Remont Estakady Kwiatkowskiego: zamknięcie głównego ciągu, przejazd łącznicami. Sprawdź komunikat.
Co nowego

„Rozlicz PIT w Gdyni” i wygraj Mazdę 2 Hybrid. Zostało niewiele czasu!

Zgłoszenia do loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” trwają do 10 maja (fot. Karol Stańczak))

Zgłoszenia do loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” trwają do 10 maja (fot. Karol Stańczak))

Przed nami ostatnia prosta, aby dopełnić obowiązków podatkowych i rozliczyć się z fiskusem... w Gdyni. Jakie to ważne, przypomina miejska kampania „Rozlicz PIT w Gdyni”. W ten weekend w Centrum Riviera po raz kolejny działają specjalne stoiska informacyjne, gdzie można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące loterii oraz pomoc w wypełnieniu formularza zgłoszeniowego. Rejestracja trwa do 10 maja.



Jak co roku o tej porze, zapraszamy do udziału loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”. Wziąć w niej mogą udział wszystkie osoby, które rozliczają swój podatek dochodowy w naszym mieście. A stawka jest wysoka. Do wygrania są dwa samochody osobowe Mazda 2 Hybrid. Jeden trafi do osoby, która rozlicza PIT w Gdyni od lat, a drugi do osoby, która po raz pierwszy wskaże Gdynię jako miejsce odprowadzania podatku.

W Centrum Riviera mamy okazję zobaczyć jeden z dwóch samochodów, które znajdują się w puli nagród (fot. Karol Stańczak)

Jak wziąć udział w loterii?


Aby zgłosić się do loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” należy wypełnić formularz zawierający podstawowe dane oraz oświadczenie o rozliczeniu podatku (termin upływa 30 kwietnia!) w jednym z gdyńskich urzędów skarbowych. Formularz dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej loterii. Zgłoszenia można przesyłać do 10 maja.

W gdyńskich centrach handlowych na mieszkanki i mieszkańców czekają stoiska informacyjne „Rozlicz PIT w Gdyni”. Osoby, które je obsługują, udzielą potrzebnych informacji, a nawet pomogą zarejestrować się na stronie: pitwgdyni.pl.

Mieszkańcy chętnie korzystali ze wsparcia osób obsługujących stoiska informacyjne (fot. Karol Stańczak)


W sobotę, 25 kwietnia punkt informacyjny loterii działał w Centrum Riviera w godz. 12:00-17:00. Dobra wiadomość jest taka, że w tym samym miejscu pojawi się również w niedzielę, 26 kwietnia, od godz. 12:00 do 17:00.

Ale to jeszcze nie wszystko: 9 maja w godz. 12:00-17:00 z pomocą pospieszą konsultanci dyżurujący w Centrum Handlowym Batory.

Przy okazji rozmowy można też obejrzeć nagrodę główną w loterii – Mazdę 2 Hybrid. Znajdziemy ją na ekspozycji w Centrum Riviera do 30 kwietnia.

Przypominamy, że w loterii mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, które podczas składania zeznania podatkowego wskażą jako miejsce rozliczenia podatku jeden z dwóch gdyńskich urzędów skarbowych.

Odprowadzane przez mieszkańców podatki pomagają rozwijać miasto, a uzyskane środki są jednym z najważniejszych dochodów dla gminy. Tylko w 2025 roku wpływy z podatków PIT wyniosły ponad 1,3 miliarda złotych.

Regulamin i szczegółowe informacje o miejskiej loterii znajdziemy na stronie internetowej.

Galeria zdjęć

ikona Pobierz galerię
  • ikonaOpublikowano: 25.04.2026 19:30
  • ikona

    Autor: Aneta Marczak (aneta.marczak@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 25.04.2026 21:10
  • ikonaZmodyfikował: Kamil Złoch
ikona

Najnowsze