Co nowego

Trwają zapisy do Pieszego Rajdu Kaszubskiego

33 zadania do wykonania, ponad 1500 schodów do pokonania, strzelanie do sylwetek i do tarczy - tak zapowiada się „Pieszy Rajd Kaszubski", który odbędzie się w sobotę 18 czerwca 2016 r. Zapisy dla uczestników już trwają.

„Pieszy Rajd Kaszubski" organizowany jest przez Zrzeszenie Kaszubsko - Pomorskie o/Gdynia oraz dr. Jarosława Kłodzińskiego. Jest to sposób do podjęcia aktywności fizycznej i jednocześnie poznawania historii Gdyni i Kaszub w roku Jubileuszu Miasta. Rozpoczęły się zapisy dla uczestników rajdu. Wcześniej należy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na stronie internetowej: www.klodzinski.info.pl. Aby wziąć udział w rajdzie należy wypełnić tabelę zgłoszeniową, podpisać akceptację regulaminu i wysłać skan dokumentu z tabelą na klodzinski.jaroslaw@wp.pl.

Rajd skierowany jest wyłącznie do osób pełnoletnich występujących w drużynach trzyosobowych. Każdy idzie na własne ryzyko. Trasa została wyznaczona przez 13 dzielnic Gdyni: od Orłowa do Obłuża przez Oksywie i Babie Doły. Przed uczestnikami wiele zadań i wyzwań, w tym pokonanie ponad 1500 schodów oraz przejście kilkuset metrów pod ziemią. Zalecana powtórka z historii Gdyni i Kaszub. Kaszubskie nuty mile widziane. Motto rajdu „Mogą bolec nie tylko nogi, ale i szare komórki". Na mecie, na uczestników czekać będzie „Wieczór Kaszubski" i nagrody.

  • ikonaOpublikowano: 13.04.2016 00:00
  • ikona

    Autor: Michał Kowalski (2011)

ikona

Najnowsze