Komunikacja miejska i zmiany w ruchu w terminie 7-10 lutego. Sprawdź komunikat. 
Co nowego

Ubierz się w miasto na stulecie - Gdynia by DIVERSE

Marka Diverse wypuściła linię odzieżową sygnowaną stuleciem Gdyni (Fot. mat. prasowe Diverse)

Marka Diverse wypuściła linię odzieżową sygnowaną stuleciem Gdyni (Fot. mat. prasowe Diverse)

Setne urodziny miasta, to doskonała okazja, żeby zaopatrzyć się w miejskie gadżety z logo obchodów. Do wyboru w sklepie Miejskiej Informacji Turystycznej są między innymi: kubki ceramiczne, skarpetki, koszulki, piórniki czy czapki z daszkiem. Do urodzin Gdyni przyłączyła się marka Diverse, która wypuściła linię ubrań i akcesoriów inspirowaną gdyńskim modernizmem. Od 10 lutego będzie dostępna w Diverse w Centrum Riviera w Gdyni, w CH Auchan Port Rumia oraz online.


Jak można przeczytać w opisie producenta - marki Diverse:
 
Gdyńska kolekcja od Diverse to minimalistyczny drop inspirowany miastem, morzem i modernizmem. Proste formy, ponadczasowe kolory - czarny i off white oraz subtelne nadruki tworzą spójną, nowoczesną całość. Łączy lokalną tożsamość z uniwersalnym stylem i świadomym minimalizmem – bez zbędnych trendów, z naciskiem na jakość i estetykę.
 
W sklepach stacjonarnych w Centrum Riviera i CH Auchan Port Rumia do wyboru są: bluzy, T-shirty, torby na zakupy, saszetki i czapeczki z daszkiem. Kolekcja jest również dostępna w sklepie online.
 
Część kolekcji można również nabyć w sklepie Miejskiej Informacji Turystycznej i jego elektronicznej wersji. W MIT Gdynia także pojawiło się sporo nowości. Wśród kolekcjonerskich gadżetów sygnowanych logo 100-lecia, do wyboru jest między innymi: kubek Gdynia 100 ze złotym rantem, ceramiczny magnes na lodówkę, ramki pod rejestrację, parasolki i nowe plakaty autorstwa Kaśki Stańczak, Grzegorza i Jana Rutki czy panoramiczne zdjęcie z lotu ptaka autorstwa Kacpra Kowalskiego. Tych, którym grudniowe święta już w głowie, ucieszy fakt, że do sklepu ponownie wróciły bombki świąteczne - Gdynia 100.

Galeria zdjęć

ikona Pobierz galerię
  • ikonaOpublikowano: 10.02.2026 08:15
  • ikona

    Autor: Dorota Patzer (dorota.patzer@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 10.02.2026 10:11
  • ikonaZmodyfikował: Dorota Patzer
ikona

Najnowsze