Co nowego

Ważne dla uczestników Open’er Festival! Będą dodatkowe nocne pociągi – nawet co 15 minut

Podczas Open’er Festival bedą dodatkowe nocne pociągi. Fot. Tomasz Złotoś

Podczas Open’er Festival bedą dodatkowe nocne pociągi. Fot. Tomasz Złotoś

Open’er Festival to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najsłynniejszych festiwali muzycznych w Polsce, od lat organizowany w Gdyni. By spełnić oczekiwania podróżnych uruchomione zostaną przez samorząd województwa dodatkowe pociągi na linii Gdańsk Śródmieście – Gdynia Główna – Wejherowo. 


W dniach 3-6 lipca w Gdyni odbywa się jeden z największych festiwali muzycznych w Polsce – Open'er Festival. Na linii Gdańsk Śródmieście – Gdynia Gł. - Wejherowo uruchomione zostaną przez PKP SKM dodatkowe pociągi.

- Za zgodą Organizatora Przewozów, czyli Urzędu Marszałkowskiego, uruchomimy 27 dodatkowych nocnych  pociągów SKM, które ułatwią uczestnikom festiwalu powrót z koncertów. Na odcinku Gdańsk Główny - Gdynia Chylonia pociągi będą kursowały co 15 minut, a do Wejherowa co pół godziny. Na peronie SKM Gdynia Główna będą czuwali nasi pracownicy. O bezpieczeństwo zadbają patrole SOK SKM, do dyspozycji pasażerów będą też informatorzy ubrani w pomarańczowe kamizelki z logo PKP SKM - informuje Tomasz Złotoś, rzecznik prasowy SKM PKP

Poniżej - rozkład rozkład jazdy dodatkowych pociągów w dniach 4-7 lipca. Kliknij i pobierz. 

  • ikonaOpublikowano: 03.07.2024 12:46
  • ikona

    Autor: Zygmunt Gołąb (z.golab@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 04.07.2024 08:51
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona

Najnowsze