Co nowego

Zdobądź akredytację na 46. FPFF

Sprzedaż akredytacji na 46. FPFF ruszy pod koniec lipca // fot. Anna Bobrowska

Sprzedaż akredytacji na 46. FPFF ruszy pod koniec lipca // fot. Anna Bobrowska

Chcesz wziąć udział w największym święcie polskiego kina? Pod koniec lipca ruszy sprzedaż akredytacji na 46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Koszt to 400 złotych.

Święto polskiego kina w Gdyni coraz bliżej. Tegoroczną edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych rozpocznie się 20 września i potrwa 6 dni. W wydarzeniu mogą wziąć udział przedstawiciele branży filmowej i mediów, a także wszyscy miłośnicy kinematografii.

Pod koniec lipca ruszy sprzedaż akredytacji na festiwal. To imienne identyfikatory, a ich cena jest jednakowa – 400 zł. Liczba akredytacji będzie ograniczona i mniejsza niż w ubiegłych latach. Wszystko ze względu na aktualne obostrzenia związane z pandemią. Dlatego będzie obowiązywać kolejność zgłoszeń.

Dokładna data uruchomienia sprzedaży zostanie ogłoszona z kilkudniowym wyprzedzeniem na stronie internetowej festiwalu oraz w mediach społecznościowych.

Jeżeli sytuacja pandemiczna się nie pogorszy, na początku września w sprzedaży pojawi się dodatkowa pula akredytacji.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w sierpniu, a biletów na pojedyncze seanse – we wrześniu.

Rodzaje akredytacji


Są trzy rodzaje wejściówek: branża, media oraz obserwator.

Akredytacja medialna jest przeznaczona dla dziennikarzy. Zapewnia ona obsługę ze strony biura prasowego festiwalu oraz możliwość udziału w pokazach prasowych filmów zakwalifikowanych do Konkursu Głównego. Ze względu na ograniczoną liczbę akredytacji zgłoszenia będą dodatkowo weryfikowane przez biuro organizacyjne festiwalu

Studenci polskich szkół filmowych współpracujących z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (PWSFTviT w Łodzi, WRiTV UŚ im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach, Szkoła Wajdy, Akademia Filmu i Telewizji, Warszawska Szkoła Filmowa, Gdyńska Szkoła Filmowa) będą mogli kupić akredytację branżową w promocyjnej cenie 150 zł (obowiązuje ważna legitymacja studencka).

Kategoria obserwator to opcja dla tych, którzy chcą wziąć udział w FPFF w pełnym zakresie, a nie są związani z mediami ani branżą filmową.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.

ikona

Najnowsze