Dla biznesu

Startuje konkurs dla młodego biznesu. Obierz „Kurs na Biznes” i wygraj nagrody!

Zgłoszenia do konkursu Kurs na Biznes można wysyłać od 3 kwietnia do 15 maja. Do wygrania są cenne nagrody, m.in. 25 tys. zł., pakiet usług wspierających założenie i rozwój biznesu, czy nagrody rzeczowe / mat. prasowe

Zgłoszenia do konkursu Kurs na Biznes można wysyłać od 3 kwietnia do 15 maja. Do wygrania są cenne nagrody, m.in. 25 tys. zł., pakiet usług wspierających założenie i rozwój biznesu, czy nagrody rzeczowe / mat. prasowe

25 tysięcy na start lub rozwój własnej firmy, voucher na atrakcyjne studia podyplomowe, kursy lub szkolenia, bezpłatne wirtualne biuro, czy zdobycie inwestora dla własnego biznesu – to kilka z nagród, które można wygrać w pierwszej edycji konkursu Kurs na Biznes. Co trzeba zrobić, żeby wziąć w nim udział? Wystarczy, że masz świetny biznesowy pomysł, który potrafisz przekuć w innowacyjne działanie.


Zapraszamy do udziału w konkursie Kurs na Biznes organizowanym przez miasto Gdynia. Jeśli marzysz o własnym biznesie lub od niedawna prowadzisz działalność gospodarczą (maksymalnie od dwóch lat), ta inicjatywa jest dla Ciebie. Kurs na Biznes to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy i nowych umiejętności, ale też wsparcie finansowe dla Twojej działalności. W trakcie szkoleń poznasz tajniki prowadzenia biznesu, a także wykorzystasz praktyczne umiejętności, które pomogą wspierać Twoją firmę. Na najlepszych uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe i bogaty pakiet świadczeń biznesowych.
– Konkurs Kurs na Biznes skierowany do młodego biznesu to gotowy przepis na sukces dla osób, które mają głowy pełne pomysłów na własną firmę. Tu można nauczyć się nie tylko, jak prowadzić nowoczesny biznes, czy jak pomysły przekuwać w działanie, ale przede wszystkim otrzymać konkretne wsparcie branżowych ekspertów i profesjonalistów. Warto więc zgłosić się do konkursu, zyskać cenne know-how, ale także zawalczyć o pieniądze na start i zainteresowanie inwestorów. A potem, do czego zachęcamy w szczególności, rozwijać firmę w Gdyni. W mieście, które ceni i wspiera przedsiębiorców na każdym etapie ich biznesowej drogi – zachęca Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.Obierz Kurs na Biznes #wGdyni

W Kursie na Biznes nie ma miejsca na nudę! Miasto wspiera kreatywność i chęć do działania. Szukamy najciekawszych pomysłów na biznes, które pomogą podbić polski (i nie tylko) rynek oraz przynieść sukcesy ich autorom. Właśnie startuje pierwsza edycja konkursu – to więc idealna okazja do tego, żeby spełniać swoje marzenia!

Aby zgłosić się do konkursu, wystarczy wypełnić formularz, który dostępny jest na stronie www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl – na jego wypełnienie będziesz mieć ponad miesiąc. Zaprosimy Cię na bezpłatne szkolenia z tworzenia biznesplanu, a jeśli jesteś już przedsiębiorcą nauczysz się optymalizacji procesów w firmie, które pomogą Ci dopracować swój pomysł i przelać go na papier. Kolejnym etapem jest grywalizacja – tu będziesz mógł zmierzyć się z kreatywnymi zadaniami i zdobędziesz dodatkowe punkty, które zwiększą Twoje szanse na udział w finale konkursu. Wszystkie szkolenia będą odbywały się na dedykowanej platformie szkoleniowej Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Co ważne, z darmowych szkoleń będziesz mógł skorzystać zarówno na etapie biznesplanu i optymalizacji biznesu, jak i grywalizacji. Dodatkowo 10 najlepszych uczestników konkursu będzie miało okazję skorzystać ze specjalnego pakietu dedykowanych szkoleń oraz indywidualnych konsultacji z profesjonalnymi mentorami biznesu.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gdyni lub osób, które chcą założyć lub przenieść istniejącą działalność do Gdyni. Mogą wziąć w nim udziały zespoły. Przedsięwzięcie będzie realizowane w dwóch kategoriach:

  • IDEA – dla pomysłów na założenie nowej firmy,
  • STARTUP – dla pomysłów na rozwój istniejącej firmy.
Celem Kursu na Biznes jest wyłonienie najlepszego innowacyjnego i przyszłościowego pomysłu biznesowego oraz wsparcie w jego realizacji.

Co można wygrać?

Jest o co walczyć. Autorzy najciekawszych biznesowych koncepcji w kategoriach IDEA i STARTUP dostaną aż 25 tysięcy złotych na start lub rozwój własnej firmy. Ponadto laureaci otrzymają również atrakcyjne nagrody rzeczowe i dodatkowe świadczenia wspierające założenie i rozwój działalności gospodarczej. Kurs na Biznes to także możliwość zdobycia inwestora dla własnego biznesu, wzięcia udziału w inspirujących i merytorycznych szkoleniach, szansa na zdobycie praktycznej wiedzy, sprawdzenia się podczas grywalizacji oraz indywidualne wsparcie mentora w zakresie swojej działalności gospodarczej.Nie czekaj i zgłoś się!

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w konkursie, wypełnij formularz dostępny na stronie www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl. Na zgłoszenia czekamy od 3 kwietnia do 15 maja.

Organizatorem konkursu jest miasto Gdynia. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest PKO Bank Polski. Partnerami głównymi są Radmor, Polska Fundacja Przedsiębiorczości, Langowski Logistics Sp. z o.o. i Wyższa Szkoła Bankowa w Gdyni.

Regulamin konkursu oraz szczegółowa lista nagród są dostępne na stronie internetowej Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Zachęcamy także do śledzenia facebookowego profilu konkursu: Kurs na Biznes

  • ikonaOpublikowano: 20.03.2023 13:27
  • ikona

    Autor: Joanna Piekarz (j.piekarz@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 19.04.2023 09:37
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona