Gdynia Innowacyjna

Gdyński Biznesplan - trwa rekrutacja!

Trwa rekrutacja do konkursu

Trwa rekrutacja do konkursu

Czy zrobiłeś/zrobiłaś już swój pierwszy krok ku własnej firmie? Od 2 stycznia ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji konkursu „Gdyński Biznesplan”, zgłaszają się już pierwsi chętni. Przed nimi cykl szkoleń i szlifowanie swoich pomysłów oraz szansa na nagrody finansowe i wsparcie.

Wraz z początkiem roku otworzyły się nowe możliwości dla tych, którzy marzą o własnej działalności gospodarczej – start może ułatwić im udział w „Gdyńskim Biznesplanie”. Wszyscy uczestnicy otrzymają podstawowe know-how dla każdego przyszłego przedsiębiorcy, wezmą udział w warsztatach i szkoleniach z ekspertami, a co najważniejsze: poddadzą swoje pomysły ocenie doświadczonego jury.

Zapisz się do końca stycznia


Przypomnijmy, że autorzy najlepszych biznesplanów otrzymają finansowy zastrzyk na start – kolejno 30, 20 i 10 tysięcy złotych oraz dodatkowe nagrody przydatne przy prowadzeniu własnej firmy. Aktualnie trwa nabór do 18. edycji gdyńskiego konkursu, rozpoczęła się szeroka kampania promocyjna związana z konkursem, a na wnioski od przyszłych uczestników Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości czeka jeszcze do końca stycznia.

- Warto podkreślić, że zwycięzcami w „Gdyńskim Biznesplanie” są wszyscy zakwalifikowani uczestnicy. Zyskują bowiem wiedzę, mają możliwość konsultacji z profesjonalistami oraz sposobność do nawiązania wartościowych relacji z ekspertami i innymi uczestnikami konkursu. Zachęcamy do działania i pomagamy na starcie – mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.Warto uwierzyć w swoją smykałkę do biznesu i zgłosić się do konkursu. Wystarczy być osobą pełnoletnią i mieć dobry pomysł oraz chęci do jego rozwinięcia. Później, na drodze do wygranej uczestnicy pokonają łącznie trzy konkursowe etapy, gdzie od A do Z przejdą proces od idei do gotowego tytułowego biznesplanu.

- Na złożenie gotowego biznesplanu konkursowicze będą mieli czas do 31 marca. Autorzy najlepszych zostaną zaproszeni do finału, w którym zaprezentują swoje pomysły przed konkursowym jury. Zwycięzców poznamy 4 czerwca, podczas Gali Finałowej – wyjaśnia Beata Grzegorska z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Zgłoszenia do konkursu można składać jeszcze do 31 stycznia 2020 roku. Regulamin, harmonogram, formularz i więcej informacji można znaleźć na stronie www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl. Aktualności związane z „Gdyńskim Biznesplanem” można też śledzić na Facebooku.

O konkursie


Konkurs „Gdyński Biznesplan” jest organizowany przez Gdynię nieprzerwanie od 2003 roku. Jego celem jest promocja przedsiębiorczości oraz wsparcie osób, które swoją przyszłość wiążą z własną działalnością gospodarczą, ale nie posiadają jeszcze odpowiedniego zaplecza (środków, lokalu, know-how). Co roku w konkursowe szranki staje kilkaset osób.

Za organizację konkursu odpowiedzialne jest Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Głównymi partnerami konkursu są PKO Bank Polski, Refinitiv i Radmor.


ikona