Czasowe zamknięcie ul. Wiczlińskiej – ważne informacje dla mieszkańców
Kino dzielnicowe #wGdyni

Kino Dzielnicowe #wGdyni - pokaz filmu „Moon: Panda i Ja” na Chwarznie-Wiczlinie

Kadr z filmu

ikona - - -

ikona Kino dzielnicowe #wGdyni

ikona Wstęp wolny

Kino Dzielnicowe #wGdyni - zapraszamy na wyjątkowy wieczór pod chmurką - pokaz filmu „Moon: Panda i Ja” na Chwarznie-Wiczlinie.


Seans odbędzie się 28 sierpnia 2026 r. o godz. 20:00 na polanie obok Komisariatu Policji (ul. Staniszewskiego 1A).

„Moon: Panda i ja”, Belgia, Francja 2025, 1 godz. 39 min, familijny, reżyseria: Gilles de Maistre
Dwunastoletni Tian trafia do babci w chińskie góry, daleko od szkoły, miasta i oczekiwań rodziny. Tam, w tajemnicy przed dorosłymi, zaprzyjaźnia się z młodą pandą, której nadaje imię Moon. Ta niezwykła więź pomaga mu odnaleźć odwagę, zrozumieć siebie i na nowo zbliżyć się do bliskich.

Wydarzenie sfinansowane z Budżetu Miasta Gdyni w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Galeria zdjęć

ikona Pobierz galerię
  • ikonaOpublikowano: 26.06.2026 08:24
  • ikona

    Autor: Joanna Majchrowska (joanna.majchrowska@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 26.06.2026 08:28
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona