Uwaga! W sobotę PKO Gdynia Półmaraton. Sprawdź zmiany w organizacji ruchu.
Ladies’ Jazz Festival 2024

Ladies' Jazz Festival 2024: Daria Zawiałow

Ladies’ Jazz Festival 2024: Daria Zawiałow

ikona Polsat Plus Arena Gdynia - Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8

ikona Ladies’ Jazz Festival 2024

ikona Płatny, kup bilety

Daria Zawiałow w ciągu siedmiu lat zawodowej kariery ma już na koncie cztery albumy, 42 nominacje w branżowych plebiscytach, podwójnie diamentowe, platynowe i złote płyty. Do tej pory Artystka zdobyła 10 nagród w branżowych plebiscytach, a wśród nich sześć to Fryderyki i do tego ten najnowszy przyznany Jej w marcu 2024 za Album Roku.


  • W tym roku po raz pierwszy w swojej karierze Daria Zawiałow zagra na Ladies’ Jazz Festival i to z gościnnym udziałem Natalii Szroeder.
  • Czwartek, 25 lipca 2024 g. 20.00, Polsat Plus Arena Gdynia.

Daria Zawiałow to jeden z najmocniejszych głosów polskiej estrady. Jest autorką tekstów i kompozytorką. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Rok 2024 stoi pod znakiem nowego rozdziału w jej twórczości. Nowe piosenki! Nowy album! Nowy Producent! Nowa energia! Występy Darii to zawsze fantastyczne widowisko, którego nie sposób przegapić. Na swoim koncie ma wiele koncertów, podczas których zgromadziła tysiące widzów.
Zapraszamy!

(mat. organizatora)

  • ikonaOpublikowano: 11.04.2024 13:24
  • ikona

    Autor: Paweł Jałoszewski (p.jaloszewski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 22.04.2024 09:36
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona