Za nami finał tegorocznej edycji loterii „Rozlicz PIT w Gdyni”. 20 czerwca w Muszli Koncertowej na Placu Grunwaldzkim odbyło się oficjalne przekazanie kluczyków. Jedna z Mazd trafiła do pana Sławomira, który rozlicza się w Gdyni od kilkudziesięciu lat. Kluczyki nowemu właścicielowi wręczyła wiceprezydentka Gdyni Oktawia Gorzeńska. Drugi samochód trafił do pani Marii, która rozliczyła się w Gdyni po raz pierwszy. Tegoroczna edycja loterii „Rozlicz PIT w Gdyni” była rekordowa. Do udziału zgłosiły się 15 462 osoby, z czego 656 z nich rozliczyło się po raz pierwszy. Opublikowano: 25.06.2026 15:53 Autor: Dominika Sobiech (dominika.sobiech@gdynia.pl)