Przedsiębiorczość

IT Manager of Tomorrow

IT Manager of Tomorrow  potrwa w Gdyni od 18 do 20 czerwca (mat. prasowe organizatora)

ikona Teatr Muzyczny - Gdynia, Pl. Grunwaldzki 1

ikona Przedsiębiorczość

ikona Płatny, kup bilety

W czerwcu do Gdyni zawitają eksperci, którzy przez wszystkie przypadki odmienią hasła: przywództwo, technologia i biznes. Przez trzy dni na scenie IT Manager of Tomorrow wystąpi ponad 120 prelegentów. Wśród ekspertów pojawią się m.in.: Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu InPost, Piotr Voelkel, założyciel Grupy Kapitałowej VOX oraz Rafał Sonik, polski przedsiębiorca i zwycięzca rajdu Dakar. Konferencja odbędzie się w dniach 18-20 czerwca.

 
W tym roku na IT Manager of Tomorrow będziemy mieli okazję spotkać i posłuchać trzech niesamowicie inspirujących liderów biznesu. Poznać historie ich sukcesów, ale też poniesione po drodze porażki.

Konferencja rozpocznie się od wystąpienia Piotra Voelkela, lidera i przedsiębiorcy, założyciela Grupy Kapitałowej VOX (posiadającej m.in. ponad 120 salonów meblowych w Polsce i kilkadziesiąt za granicą) oraz współzałożyciela Uniwersytetu SWPS. Drugiego dnia wystąpi Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPostu. Będzie to bardzo wyraźny akcent perspektywy biznesowej lidera, który zbudował firmę będącą numer jeden na rynku, w głównej mierze opierając się na przewadze technologicznej. Na scenie ITMT pojawi się również Rafał Sonik – polski przedsiębiorca, zwycięzca rajdu Dakar, dziewięciokrotny zdobywca Pucharu Świata FIM i pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro.

Rewolucja związana ze sztuczną inteligencją


Uczestnicy IT Manager of Tomorrow 2024 będą mogli odwiedzić 4 sceny, na których pojawi się ponad setka ekspertów z całego świata. Poruszane będą tematy ściśle związane z zarządzaniem, budowaniem silnych zespołów i liderstwem w czasach niepewności. Nie zabraknie też rozmów o zdrowiu psychicznym i wsparciu pracowników. I wreszcie, jeden z gorętszych tematów roku – rewolucja związana ze sztuczną inteligencją – pojawi się na niemal wszystkich scenach wydarzenia.
– Istotne jest dla nas, by spojrzeć na AI z perspektywy badań, teorii i nauki, stąd obecność w agendzie – Włodzisława Ducha, naukowca, profesora nauk fizycznych, specjalisty w dziedzinie sztucznej inteligencji. Zależy nam również, aby przedstawić uczestnikom aspekt praktycznych, dojrzałych implementacji AI w środowisku biznesowym. Zadba o to Karolina Mitraszewska – COO w NestBank, która zaprezentuje w jaki sposób bank wykorzystuje technologie AI zarówno w procesach wewnętrznych, ale też w produktach dostępnych dla klientów – mówi Krzysztof Kozakiewicz, CEO Conlea, organizator konferencji.

Głos z poziomu CIO/CTO


Nie zabraknie również perspektywy osób, które stoją na czele technologii w dużych, globalnych organizacjach. W tym roku agendę konferencji wzbogacą m.in. Andrzej Grochowalski, CIO, Board Member (Leroy Merlin), Maciej Ziemianński, CIO (Volkswagen Group France), Robert Futere, CIO – Vice President Corporate IT (Schunk Group) i Magdalena Nowicka, CIO (BNP Paribas).

Nie można też przegapić wystąpienia Aleca Joannou, który jest globalnym CIO w ABB – ogromnej organizacji, zatrudniającej szacunkowo ponad 110 000. Joannou jest  również laureatem nagrody #CIOAWARD w Republice Południowej Afryki. Ważnym punktem agendy będzie również wywiad z Davidem Roberts’em, pełniącym obecnie rolę lidera technologii i produktu (CTPO) w Allegro, a wcześniej związanego z Zalando i Amazon.
– ITMT to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby porozmawiać z tak wysoko postawionymi osobami nie tylko o ich obecnych wyzwaniach, ale także o ich drodze rozwoju, wartościach, którymi się kierowali, czy kompetencjach, które zdecydowali się rozwijać – dodaje Krzysztof Kozakiewicz.
 
Konferencję IT Manager of Tomorrow wyróżnia mnogość formatów, którymi wypełniona jest agenda. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w kilkugodzinnych warsztatach. Do wyboru kilkanaście tematów z obszarów zarządzania i nie tylko. Przygotowano również prezentacje w formule Case Study i Solution Study. Każdy będzie mógł również wziąć udział w ITMT Café, interaktywnych sesjach, które pozwolą nawiązać kontakt z innymi uczestnikami. W tym roku program wypełni się również rozmowami w formule Fireside Chat.

IT Manager of Tomorrow Awards


Co roku konferencji IT Manager of Tomorrow towarzyszy konkurs dla – IT Manager of Tomorrow Awards. To inicjatywa promująca najlepszych managerów IT w Polsce odpowiedzialnych za transformacje w swoich firmach. Od 2018 roku niezależne jury wybiera najlepszego lidera IT. Konkurs jest okazją do podzielenia się swoją historią i zainspirowania innych. Od lat wspiera rozwój kariery managerów IT.

Konferencja odbędzie się w dniach 18-20 czerwca w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej. Więcej informacji znajdziemy na stronie www.itmtconf.com.

  • ikonaOpublikowano: 22.05.2024 10:11
  • ikona

    Autor: Magdalena Śliżewska (m.slizewska@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 13.06.2024 10:34
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona