Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
Przedsiębiorczość

Konferencja Central and Eastern Europe Roadshow

Zapisz się już dziś na konferencję, która odbędzie się 5 września. Fot. mat. 2mgroup Komunikacja Biznesowa

ikona Pomorski Park Naukowo-Technologiczny - Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98

ikona Przedsiębiorczość

ikona Płatny, kup bilety

Dobre praktyki i case study związane z autobusami wodorowymi to główny temat zainicjowanej przez  gdyński samorząd konferencji, na której 5 września spotkają się przedstawiciele władz samorządowych z Konina, Białegostoku i Łodzi. Tam też poznamy wyniki testów autobusu, który wyjedzie na ulice naszego miasta. Konferencja odbędzie się w Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni (budynek nr II sala Morska) 5 września w godz. 10.00-15.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja na wydarzenie odbywa się online (przejdź do rejestracji).

Podczas konferencji przedstawiciele Hydrogen Europe Clean Hydrogen Partnership oraz Element Energy zaprezentują wyniki projektu JIVE, w ramach którego autobus wodorowy przejechał po Europie 1641 km. Trasa wiodła ze Słowenii na Węgry. Zebrane informacje o zużyciu wodoru,  doświadczeniach eksploatacyjnych w różnych warunkach geograficznych i klimatycznych z punktu widzenia kierowcy i pasażerów stanowią istotny i unikatowy zbiór danych. 

Na wydarzeniu obecni będą przedstawiciele firm Caetano – dostawca autobusów wodorowych i Messer Group – dostawca wodoru i systemów tankowania wodorem. Spotkanie może być doskonałą okazją do indywidualnych rozmów i pozyskania szczegółowych informacji na temat najnowocześniejszych rozwiązań wodorowych w modelach organizacji transportu miejskiego.

ikona