Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie. Budowa węzła Karwiny. Prace odbywają się całodobowo i trwać będą do dnia 28 września. Szczegóły w komunikacie.
Przedsiębiorczość

Pomorskie Dni Druku 3D: Sustainability

Pomorskie Dni Druku 3D: Sustainability

ikona Pomorski Park Naukowo-Technologiczny - Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98

ikona Przedsiębiorczość

ikona Wstęp wolny

Tegoroczna odsłona Pomorskich Dni Druku 3D skierowana jest do wszystkich firm, które szukają oszczędności w procesach produkcyjnych i chcą się rozwijać w duchu zrównoważonego rozwoju, wykorzystując do tego technologię druku 3D. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.


W jaki sposób nowe technologie pozwalają osiągnąć firmom zrównoważony rozwój? Czy tworzywa sztuczne mogą być bardziej ekologiczne od papieru? Czy druk 3D może pomóc obniżyć ślad węglowy i koszty współczesnych procesów produkcyjnych? To tylko niektóre z pytań, na jakie chcą odpowiedzieć organizatorzy tegorocznej konferencji Pomorskie Dni Druku 3D. Znani projektanci, eksperci branży, wystawcy z całej Polski, prezentacja najnowszych osiągnięć, edukacyjne warsztaty, dyskusje o trendach i spora dawka aktualnej wiedzy. Tak w skrócie zapowiada się siódma odsłona wydarzenia, które odbędzie się już 19 września w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia pod hasłem „sustainability”.

Więcej informacji na stronie: https://ppnt.pl/wydarzenia/pomorskie-dni-druku-3d-sustainability/

Kontakt

  • ikonaOpublikowano: 12.09.2023 12:03
  • ikona

    Autor: Paweł Jałoszewski (p.jaloszewski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 12.09.2023 12:11
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona