Przedsiębiorczość

Konferencja „Siła mediacji w rodzinie i biznesie”

Na konferencję „Siła mediacji w rodzinie i biznesie” zaprasza Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Fot. mat. org.

ikona Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu - Gdynia, ul. Kielecka 7

ikona Przedsiębiorczość

ikona Wstęp wolny

Jak mediować mądrze, konstruktywnie, przede wszystkim skutecznie? Z jakich narzędzi korzystać, jak rozwiązywać spory? O tym wszystkim dowiecie się na konferencji, organizowanej w październiku. Warto się zapisać i wziąć udział w tym bezpłatnym wydarzeniu. 

Mediacja stanowi kluczowy element skutecznego rozwiązywania sporów. W jaki sposób może stać się  katalizatorem pozytywnych zmian, wspierając spójność w rodzinie i zwiększając efektywność w biznesie? Jak budować trwałe relacje w życiu osobistym i biznesowym? Jakie są skuteczne narzędzia, pomagające rozwiązywać konflikty w sposób konstruktywny? Na te pytania i inne odpowiedzą doświadczeni w dziedzinie mediacji oraz biznesu eksperci. Podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi umiejętnościami, które pozwolą każdemu na skuteczne budowanie harmonii w relacjach - zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. 

Prelegenci, wśród których będą m.in. sędziowie, prawnicy, wykładowcy WSAiB oraz specjaliści zajmujący się mediacją, poruszą m.in. kwestie mediacji umownej, sądowej, a nawet zastosowania sztucznej inteligencji w pozasądowym rozwiązywaniu sporów cywilnych. Poruszony zostanie temat mediacji w rodzinie oraz radzenia sobie z konfliktem w organizacji i biznesie. 

Zapisz się na konferencję 

Na konferencję „Siła mediacji w rodzinie i biznesie” zaprasza Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. Wydarzenie odbędzie się w ramach Dnia Mediacji w WSAiB we wtorek, 17 października, w godz. 09:00 – 12:15, w auli im. Prof. J. Młynarczyka. Współorganizatorem konferencji jest Sąd Okręgowy w Gdańsku

Warto wziąć udział w konferencji, bo jest to okazja do nauki, wymiany doświadczeń oraz rozwoju swoich kompetencji. Choć wydarzenie kierowane jest głównie do studentów, to udział może wziąć każda osoba, zainteresowana tematem mediacji. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w tym bezpłatnym wydarzeniu proszeni są o potwierdzenie przybycia na adres e-mail: p.wangler@kadra.wsaib.pl do piątku, 13 października.
 

  • ikonaOpublikowano: 06.10.2023 10:19
  • ikona

    Autor: Zygmunt Gołąb (z.golab@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 06.10.2023 10:38
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona

Zobacz także