Radni

Poznaj młodzieżowych radnych VIII kadencji

Na zdjęciu zaskoczona Zuzanna Rybikowska / fot. Mateusz Dietrich

Na zdjęciu zaskoczona Zuzanna Rybikowska / fot. Mateusz Dietrich

Oto młodzieżowi radni wybrani we wrześniu 2023 r. na dwuletnią kadencję.


Jan Górecki 

przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni. 

Jestem uczniem maturalnej klasy o profilu matematyczno-fizycznym III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni. Często uczestniczę różnego rodzaju działaniach społecznych. Byłem przewodniczącym samorządu uczniowskiego, jestem pomysłodawcą flagowego wydarzenia Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni - Kongresu Świadomości o Depresji. W wolnym czasie uwielbiam grać na gitarze, czytać książki i uprawiać różne sporty.

Jan Górecki

Karol Roman

wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni.

Byłem także radnym i przewodniczącym VII kadencji MRM. Uczęszczam do XIV LO z oddziałami dwujęzycznymi w Gdyni im. Mikołaja Kopernika. Działam w samorządzie uczniowskim oraz staram się aktywnie brać udział w różnych akcjach społecznych. Jestem przybocznym w 143 GDH "Dąbrowa". Wolny czas spędzam na grze na gitarze, czytaniu książek, słuchaniu muzyki czy uprawianiu sportu.

Karol Roman

Wiktor Grydyk

wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni.

Jestem uczniem IX Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Piłsudskiego w Gdyni, jestem na profilu humanistycznym i pełnię funkcję członka samorządu szkolnego. Moją pasją jest teatr, sztuka oraz poznawanie otoczenia. Lubię pracę w grupie, doskonalić swoje umiejętności i czytać książki o tematyce psychologicznej.

Wiktor Grydyk

Sonia Hewelt

sekretarz Młodzieżowej Rady Miasta Gdyni. 


Jestem uczennicą VII Liceum ogólnokształcącego w Gdyni, w którym pełnię funkcję przewodniczącej samorządu uczniowskiego. Interesuje się polityką oraz dynamiką biznesu. W wolnym czasie lubię czytać książki na temat samorozwoju oraz biznesu/ekonomii, słucham również podcastów o tej samej tematyce.

Sonia Hewelt

Kamil Brodowski

Jestem uczniem drugiej klasy o profilu technik mechanik w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Gdyni. Jestem członkiem samorządu uczniowskiego oraz przewodniczącym samorządu klasowego. Od kiedy pamiętam moją pasją było pomaganie innym ludziom oraz zwierzętom. W wolnym czasie jeżdżę na desce oraz słucham gangsta rapu. Interesuję się motoryzacją oraz stylem lat 90-tych.

Kamil Brodowski

Stanisław Jando


Jestem uczniem 3 klasy ZSET na kierunki energetyki odnawialnej. Jestem wesołą i energiczną osobą. W wolnym czasie zajmuję się wszelkiej maści sportami walki, grami komputerowymi i muzyką wszelkiej maści.

Stanisław Jando

Zuzanna Kaczmarzyk

Jestem uczennicą X Liceum Ogólnokształcącego im. Gdyńskich Nauczycieli Bohaterów II Wojny Światowej w Gdyni, uczęszczam do 3 klasy o profilu humanistycznym. Wolny czas poświęcam na naukę języków obcych. Moim marzeniem jest nauczyć się japońskiego. Lubię podróżować po świecie, fotografować analogowo oraz spacerować po plaży w Orłowie.

Zuzanna Kaczmarzyk

Jakub Krywald 

Jestem uczniem trzeciej klasy o profilu mat-fiz-inf w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni. Pełnię funkcję przewodniczącego samorządu uczniowskiego, od zawsze działam w samorządzie klasowym. W Młodzieżowej Radzie Miasta to już moja druga kadencja. Interesuję się nowymi technologiami, politologią, prawem oraz architekturą i historią Gdyni. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, spotykam się z przyjaciółmi i oglądam filmy.
Jakub Krywald

Hubert Łobaczewski

Jestem uczniem Zespołu Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Gdyni. Byłem przewodniczącym samorządu uczniowskiego w tej szkole przez 3 lata.
Uczę się w klasie 5A z oddziałami dwujęzycznymi, której szkoli do zawodu - technik ekonomista. Interesuje się gospodarką, giełdą, zarządzaniem oraz stosunkami międzynarodowymi.
Hubert Łobaczewski

Mai Lan Nguyen

Jestem uczennicą klasy humanistycznej V Liceum ogólnokształcącego Im. Płk. Stanisława Dąbka w Gdyni. Jestem aktywną wolontariuszką na rzecz Hospicjum św. Wawrzyńca oraz biorę czynny udział w sprawach szkoły i samorządu. W wolnym czasie zaczytuje się w literaturze obcojęzycznej, uprawiam sport oraz rozwijam się artystycznie.
Mai Lan Nguyen

Paulina Pazdrak

Jestem uczennicą 2 klasy o profilu mat-fiz w II LO Z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Gdyni. Jestem wiceprzewodniczącą Samorządu Uczniowskiego i działam w Samorządzie Klasowym. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i świat, pomagać innym. Gdy ponoszę porażki, wyciągam wnioski i uczę się z nich. Jestem otwarta na nowe możliwości i doświadczenia. Interesuję się muzyką, sztuką, psychologią i sportem.
Paulina Pazdrak

Olga Przekwas 

Jestem uczennicą I klasy Technikum Hotelarskiego w Gdyni. Od zawsze moją pasją była działalność społeczna i wolontariat. Aktywnie działałam i działam w Samorządzie Uczniowskim, Klasowym,  Caritas, WOŚP, Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej oraz współpracuję z Hospicjum im. Św Wawrzyńca. 
W wolnym czasie tworzę prace plastyczne, jeżdże na rolkach, pływam, strzelam w WKS Flota, zimą jeżdżę na nartach, a na co dzień uwielbiam długie spacery. Lubię również podróże i poznawać nowych ludzi.
Olga Przekwas

Zuzanna Rybikowska 

Jestem uczennicą oraz przewodniczącą samorządu uczniowskiego I Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Zasłużonych Ludzi Morza. Uczęszczam do klasy humanistycznej z rozszerzonym WOSem. Interesuję się działaniem na rzecz dobra ludzi i polityką. W przyszłości planuję studiować politologię oraz prawo.

Monika Sikorska 

Jestem uczennicą szkoły dla dorosłych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 3 w Gdyni. Jestem w  samorządzie klasowym. W wolnym czasie kocham uprawiać, sport, czytać dużo książek oraz grać w gry planszowe.
Monika Sikorska

Paweł Timoszyk 

Jestem uczniem 4 klasy na kierunku Technik Mechatronik o profilu matematyczno-fizycznym w Zespole Szkół Chłodniczych i Elektronicznych. Bardzo często uczestniczę w działaniach społecznych. Jestem członkiem Samorządu Uczniowskiego i aktywnie działam w Samorządzie Klasowym. Od zawsze moją pasją była działalność społeczna i wolontariat. Interesuję się psychologią, politologią, prawem oraz motoryzacją i kulturą Hip-Hop. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, czytam książki i oglądam seriale.
Paweł Timoszyk

Kacper Wołoszyk

Jestem uczniem klasy maturalnej o profilu matematyczno - geograficznym w XVII Liceum Ogólnokształcącym - Microsoft Showcase School. Od 2 lat działam aktywnie w samorządzie uczniowskim. W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi i pójść pobiegać.
Kacper Wołoszyk

 fot. Mateusz Dietrich

  • ikonaOpublikowano: 24.10.2023 13:36
  • ikona

    Autor: Dorota Nelke (d.nelke@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 03.11.2023 11:56
  • ikonaZmodyfikował: Dorota Nelke
ikona