Społeczeństwo

Orłowo. Tu warto plażować i robić zdjęcia

Orłowo na podium w kategorii „Instaplaża” (fot. Daniel Pietrzykowski / zdj. z naszej facebookowej grupy Gdynia w obiektywie)

Orłowo na podium w kategorii „Instaplaża” (fot. Daniel Pietrzykowski / zdj. z naszej facebookowej grupy Gdynia w obiektywie)

Najlepsza plaża dla rodzin, aktywnych czy imprezowiczów. Ta z najpiękniejszymi spotami do zdjęć i w końcu królowa polskiego wybrzeża, czyli Plaża Roku. Tysiące polskich internautów wzięło udział w głosowaniu, które miało wyłonić najlepsze kąpieliska w kraju. Wśród laureatów znalazła się też Gdynia. Plaża w Orłowie znalazła się na podium w kategorii „Instaplaża”.

 
Eksperci Magazynu Travelist.pl już po raz 11. przygotowali zestawienie najlepszych miejsc do plażowania nad polskim morzem. Internauci wybierali najlepsze kąpielisko dla rodzin, aktywnych czy imprezowiczów. Plaże z najpiękniejszymi spotami do zdjęć i królową polskiego wybrzeża, czyli Plażę Roku. Po raz pierwszy w historii głosowano aż w 5 różnych kategoriach.

Orłowo. Tu warto plażować


Certyfikat Gdynia Orłowo

W tym roku poza nagrodą główną po raz pierwszy postanowiono przyznać wyróżnienia w czterech nowych kategoriach tematycznych. Dzięki temu internauci zdecydowali, która plaża w Polsce jest najbardziej przyjazna rodzinom, która sprzyja aktywnym, na której są najlepsze imprezy, a która kryje w sobie zakamarki idealne do zdjęć.

Na podium znalazła się też Gdynia. Plaża w Orłowie zajęła trzecie miejsce wśród najlepszych„Instaplaż”. Obok niej pojawiły się: Świnoujście (pierwsze miejsce) i Hel (drugie miejsce).

Najlepsze kadry


Internauci nie tylko głosowali na najlpesze plaże, ale i sami mieli okazję zawalczyć o nagrody. Rankingowi towarzyszył bowiem konkurs na zdjęcie, które bardziej niż tysiąc słów powie, dlaczego akurat to miejsce jest najlepszym spotem do plażowania. Spośród setek nadesłanych ujęć wybrano najlepsze, które nagrodzono voucherami do wykorzystania na portalu Travelist.pl.

Pełną listę plaż ujętych w rankingu znajdziemy na stronie: https://magazyn.travelist.pl/top-10-ranking-polskich-plaz/.

  • ikonaOpublikowano: 25.06.2024 11:45
  • ikona

    Autor: Magdalena Śliżewska (m.slizewska@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 25.06.2024 11:59
  • ikonaZmodyfikował: Małgorzata Omachel - Kwidzińska
ikona