Społeczeństwo

Prezydent Gdyni rozpoczęła spotkania interwencyjne z mieszkańcami

Prezydent Gdyni rozpoczęła cykliczne spotkania z najbardziej potrzebującymi wsparcia mieszkańcami (fot. Łukasz Czerwiński)

Prezydent Gdyni rozpoczęła cykliczne spotkania z najbardziej potrzebującymi wsparcia mieszkańcami (fot. Łukasz Czerwiński)

Zgodnie z dobrym zwyczajem samorządowym i zasadą otwartości władz miasta na sprawy mieszkańców prezydent Gdyni – w zakresie swoich możliwości – wspiera rozwiązywanie szczególnie trudnych problemów, z jakimi borykają się mieszkańcy. Temu służą rozpoczęte właśnie spotkania interwencyjne z udziałem prezydent Aleksandry Kosiorek, które będą odbywać się każdego tygodnia. To również realizacja zapowiedzi złożonych w trakcie kampanii wyborczej.


Co zrobić, aby umówić spotkanie?
 
Przyjmowaniem wniosków i umawianiem spotkań zajmuje się Referat Skarg i Interwencji Urzędu Miasta Gdyni. Aby umówić takie spotkanie, należy wysłać wniosek w formie pisma drogą mailową lub tradycyjną, podać numer telefonu kontaktowego, sygnaturę sprawy oraz krótki opis problemu. Co istotne, trzeba określić jakiego rozwiązania oczekiwałaby osoba wnioskująca o spotkanie.
 
Pani prezydent szanuje czas mieszkańców i do każdego spotkania jest przygotowana, stąd jest konieczne takie przedstawienie sprawy, które pozwoli na uzyskanie przed spotkaniem wszystkich kluczowych informacji oraz umożliwi omówienie konkretnych propozycji i rozwiązań.
Spotkania dotyczą konkretnych postępowań i nie obejmują spraw prywatnych.

ikona