Sport

Formoza Challenge Gdynia 2024

Formoza Challenge Gdynia 2024

ikona Plaża Babie Doły - Gdynia, Plaża Babie Doły Gdynia

ikona Sport

ikona Płatny, kup bilety

Formoza Challenge Gdynia zamykać będzie cykl 5 imprez. Gdynia to naturalny wybór – w Porcie Wojennym znajduje się baza Jednostki.

Formoza Challenge Gdynia odbędzie się 6 października 2024 jako zwieńczenie cyklu wydarzeń sezonu.

Formoza Challenge Gdynia to przede wszystkim dobra zabawa dla każdego, w tym dla całych rodzin – luźna forma festynu z ostrą rywalizacją w tle zachęca do odwiedzania biegu wraz z kibicami.

Formoza w Gdyni to możliwość startu na jednym dystansie – około 6 km, w drużynie lub samodzielnie, z atrapą karabinu lub bez. Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach. Motto „Nigdy nie zostawiamy swoich” – jest potwierdzane na każdym kilometrze biegu. Współpraca między zawodnikami to warunek pokonania zróżnicowanego toru Formozy. Przede wszystkim jest to domknięcie cyklu trzech wyjątkowych imprez!

Nie może Was zabraknąć na jesiennym finale Formozy!


Formoza Challenge 2024 w Gdyni

  • Dystanse: około 6 km
  • Konkurencje: format drużynowy (od 4 do 10 osób), indywidualny oraz ULTRA (atrapa karabinu i plecak z obciążeniem).
  • Uczestnicy: amatorzy, zawodowcy
  • Przeszkody:  z wykorzystaniem wiedzy J.W Formoza oraz sprzętu tej i innych jednostek wojskowych. Obecne także przeszkody wodne (pokonywanie zbiorników wodnych – morze), strzelnice, przeszkody mentalne (zagadki, łamigłówki), wymagające przenoszenia przedmiotów, rzuty granatem etc.
 
6 października amatorzy mocnych biegowych wrażeń spotkają się w Gdyni. Jasne jest, że nie może zabraknąć morza – naturalnego środowiska FORMOZY! Na śmiałków czeka wiele formatów na dystansie około 6 km. Jedno jest pewne – nie zabraknie wojskowego klimatu, błota, wody i kilkudziesięciu przeszkód. Hasłem jednostki i zarazem biegu jest „Nigdy nie zostawiamy swoich”. W takim klimacie wystartują uczestnicy – wspierając siebie na trasie.

Więcej informacji na stronie: https://www.formozachallenge.com/formoza-challenge-gdynia.

  • ikonaOpublikowano: 02.04.2024 15:28
  • ikona

    Autor: Paweł Jałoszewski (p.jaloszewski@gdynia.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 02.04.2024 15:31
  • ikonaZmodyfikował: Paweł Jałoszewski
ikona