Sport

Juniorzy starsi gdyńskiego Aligatora 4-tą drużyną w Polsce

Finał Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju.

Finał Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju. Drużyna juniorów starszych UKS Chwarzno Gdynia zajęła czwarte miejsce! Fot. UKS Chwarzno

W miniony weekend (15-16 kwietnia) zakończył się Finał Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w unihokeju w Łochowie. Drużyna juniorów starszych UKS Chwarzno Gdynia zajęła czwarte miejsce!

Po niezwykle zaciętym spotkaniu i dogrywce drużyna gdyńskiego Aligatora uległa UKS Błyskawica Niechanowo 5-6. W meczu o brązowy medal Finał Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju wyróżnił się zawodnik Jakub Bieniasz-Krzywiec, który otrzymał również nagrodę dla najlepszego napastnika turnieju finałowego.