Sport

Ruszyła rejestracja do gdyńskich biegów

Kobieta skacząca na mecie biegu, w tle banner z napisem Gdynia

Szczęśliwa uczestniczka na mecie Biegu Urodzinowego Gdyni z Decathlonem (fot. gdyniasport.pl)

W niedzielę, 9 lutego z okazji 99. rocznicy nadania Gdyni praw miejskich wystartuje Bieg Urodzinowy Gdyni z Decathlonem, a wraz z nim nowy sezon Grand Prix Gdyni 2025. Rejestracja do zawodów ruszyła.


Cykl zainauguruje Bieg Urodzinowy Gdyni z Decathlonem, a zakończy Gdyński Bieg Niepodległości z Decathlonem. Podobnie jak w 2024 roku, w skład Grand Prix wejdzie również Nocny Bieg Świętojański z Decathlonem. W ramach każdego z nich odbędą się imprezy towarzyszące, takie jak biegi dla dzieci i młodzieży, starty na symbolicznych dystansach oraz marsz nordic walking.


Zarejestruj się dziś

Do wszystkich imprez można rejestrować się przez profil zawodnika, który jest dostępny pod adresem https://zapisy.sts-timing.pl/gdyniasport/login.php. Zapisy do pierwszego biegu potrwają do poniedziałku, 27 stycznia do północy. Natomiast na pozostałe starty z cyklu GP 2025 będzie można rejestrować się w dalszym ciągu. Opłata startowa nie uległa zmianie i jest taka sama jak w ubiegłym roku.



Andrzej Rogiewicz na trasie Biegu Urodzinowego Gdyni z Decathlonem (fot. gdyniasport.pl)


Zgarnij koszulkę biegową!

Wraz z partnerem tytularnym – firmą Decathlon – przygotowaliśmy koszulkę sportową. Na każdy z biegów wchodzących w skład cyklu, przewidziana będzie inna koszulka, nawiązująca do charakteru danego z nich. 

Aby ją otrzymać, wystarczy zarejestrować się do imprezy przez profil zawodnika, opłacić start, a następnie kliknąć przycisk „Zamów koszulkę”. Po jego kliknięciu należy zalogować się na stronę internetową partnera biegu, Decathlon GO, i postępować zgodnie z instrukcją.



Pacemakerzy Biegu Urodzinowego Gdyni z Decathlonem (fot. gdyniasport.pl)


Bądź na zdjęciach i w wynikach

Jeśli zależy Ci na obecności na zdjęciach i w relacjach wideo, a także na publikacji swoich danych osobowych na liście startowej i w wynikach, koniecznie zaznacz odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym. Osoby które tego nie zrobią, otrzymają czerwone numery startowe, tym samym nie będą widoczne na fotografiach oraz w relacjach wideo z zawodów. Ich nazwiska nie znajdą się również na liście startowej oraz w wynikach zawodów.



Uczestniczki na mecie Gdyńskiego Biegu Niepodległości z Decathlonem (fot. gdyniasport.pl)


Tak było w 2024 roku!

Przypomnijmy, że ubiegłoroczny Bieg Urodzinowy Gdyni z Decathlonem ukończyło łącznie 3059 zawodniczek i zawodników, w tym bieg główny na 10 km – 2324 uczestników. Zwyciężył Andrzej Rogiewicz, uzyskując czas 29 minut i 42 sekundy, a najszybszą kobietą okazała się Sabina Jarząbek z wynikiem 33 minuty i 51 sekund.

Jak będzie w tym roku? Przekonamy się 9 lutego.

REJESTRACJA DO ZAWODÓW

  • ikonaOpublikowano: 01.01.2025 14:23
  • ikona

    Autor: Piotr Suchenia (p.suchenia@gdyniasport.pl)

  • ikonaZmodyfikowano: 02.01.2025 17:15
  • ikonaZmodyfikował: Karolina Szypelt
ikona