Zdrowie

Odkryj mindfulness i naucz się jak radzić sobie ze stresem

Odkryj mindfulness i naucz się jak radzić sobie ze stresem

ikona Biblioteka Śródmieście - Gdynia, ul. Władysława IV 7-15

ikona Zdrowie

ikona Wstęp wolny

Biblioteka Śródmieście zaprasza na pierwsze dwa spotkania z certyfikowaną instruktorką mindfulness Karoliną Kosobudzką. W trakcie wydarzenia nauczymy się, czym jest i jak korzystać z praktyki mindfulness oraz jak z łatwością wprowadzić elementy mindfulness do codzienności. Naszym priorytetem będzie nauczyć się, jak korzystać z Uważności, aby lepiej radzić sobie ze stresem i presją.


Zwrócimy uwagę na problem wypalenia zawodowego - jak rozpoznać symptomy i gdzie szukać pomocy w kryzysie.

Całość spotkania zakończona będzie panelem dyskusyjnym, podczas którego będzie czas na zadawanie pytań i rozwianie ewentualnych wątpliwości.
Podczas warsztatów Instruktorka opowie o benefitach praktyki na bazie swojej historii o wypaleniu zawodowym oraz z uwzględnieniem badań naukowych, oraz wskaże miejsca, gdzie szukać wsparcia w kryzysie.

Warsztat poprowadzi certyfikowana instruktorka mindfulness Karolina Kosobudzka, która przez dekadę pracowała w korporacji, a od 5 lat praktykuje technikę Uważności.
Karolina przeszła wypalenie zawodowe pięć lat temu, będąc na wysokim kierowniczym stanowisku. Niezwykle bliski i ważny jest dla niej temat przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu i rozpowszechniania narzędzi, które skutecznie wspierają w wysoce wymagających środowiskach.

ikona