Aktualności

Konkurs „Odetchnij w Gdyni tak, jak lubisz!”

Grafika promująca konkurs odetchnij w Gdyni tak jak lubisz

Konkurs „Odetchnij w Gdyni tak, jak lubisz!”

04.01.2022 r.

Znasz kogoś z Krakowa? A może sam jesteś mieszkańcem miasta królów? W ramach kampanii „Odetchnij w Gdyni” startujemy z kolejnym konkursem, w którym do wygrania są vouchery ufundowane przez hotele należące do Gdyńskiej Rady Turystycznej. Wystarczy kreatywnie i ciekawie odpowiedzieć na pytanie konkursowe.


Zima w Gdyni jest szczególnie magiczna. Przekonać się o tym może ten, kto odwiedzi miasto „z morza i marzeń” poza sezonem wakacyjnym. Na co mogą liczyć turyści przyjeżdżający zimą nad polskie morze? Przede wszystkim na czyste, świeże powietrze, bliskość natury i miejskie atrakcje na wyciągnięcie ręki.

W ramach kampanii „Odetchnij w Gdyni” startujemy z kolejnym konkursem, w którym do wygrania są vouchery ufundowane przez hotele należące do Gdyńskiej Rady Turystycznej. Nagrodami są: weekend w hostelu Mały Żagiel, jednodniowy pobyt w hotelu My Story Gdynia oraz voucher o wartości 250 zł do restauracji w hotelu Courtyard by Marriott. Poza tym jury konkursowe przyzna wyróżnienia – specjalne zestawy gdyńskich upominków.
 
Akcja „Odetchnij w Gdyni” ma na celu promocję miasta poza sezonem. Choć Gdynia może kojarzyć się wyłącznie z latem i  wakacjami, okazuje się, że dla turystów jest równie atrakcyjna w miesiącach zimowych. To z myślą o nich zostały przygotowane specjalne pakiety tematyczne, podzielone na kategorie: aktywną, kulturalną i rodzinną. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie www.odetchnijwgdyni.pl.

Konkurs „Odetchnij w Gdyni tak, jak lubisz"


Konkurs trwa od 4 do 30 stycznia. Wyniki zostaną ogłoszone 1 lutego.
Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: „Jak chciałbyś/chciałabyś spędzić zimowy weekend w Gdyni, jeśli wygrasz pobyt w jednym z gdyńskich hoteli?”. Odpowiedź w formie pisemnej (do 200 słów) należy przesłać mailem na adres: promocja@gdynia.pl. Liczy się pomysłowość i kreatywność autorów.

Nagrodami w konkursie są m.in. vouchery do gdyńskich hoteli oraz zestawy gdyńskich upominków. Vouchery można wykorzystać na pobyt jednodniowy, weekendowy lub w hotelowej restauracji. Ich ważność upływa 31 marca 2022 roku.

Konkurs jest skierowany wyłącznie do mieszkańców Krakowa. Regulamin zabawy jest dostępny w załączniku poniżej.
Odetchnij w Gdyni City break